Wpis z mikrobloga

Czy czuję satysfakcję, że miałem rację, broniąc instynktownie tatuażysty swoim wpisem?

Nie. Sprzeciwiłem się jedynie samosądowi, wiedząc, że na jego miejscu może być dzisiaj każdy z nas. Tak naprawdę jestem przerażony. Żadna medialna sprawa - typu Amber vs. Depp - nie jest w stanie otworzyć ludziom oczu.

Panowie, wystarczy jedna kobieta, która ma chwilę mentalnej słabości, żeby zrujnować nam życie. Wystarczy jedno oskarżenie. Ta akurat chciała darmową dziarę. Wyobraźcie sobie jak łatwym celem możemy być, kiedy pełna nienawiści kobieta będzie chciała nas zniszczyć, bo np. daliśmy jej kosza albo naraziliśmy się jej w jakikolwiek inny sposób.

Pod wpisem @wolfkida były setki komentarzy kobiet. Większość komentów i plusów stanowiły różowe paski pod nickami. Oczywiście omamieni faceci też się błaźnili, ale skala kobiecej zachęty do samosądu na tym tatuażyście była ogromna.

Na wykopie kobiet jest mały procent - pod tamtym wpisem stanowiły one większość. Rozumiecie do czego zmierzam? Mam nadzieję.

Zgranie kobiet, solipsyzm, granie do jednej bramki, podłapanie tematu przez feministyczne influencerki z twittera. W dzisiejszych czasach każdy z nas jest potencjalnym napastnikiem seksualnym - bez względu na nasze przekonania, orientację, rasę i wyznawane przez nas wartości. Jesteśmy na celowniku tylko dlatego, że podczas poczęcia wylosowaliśmy posiadanie kawałka odstającego mięsa.

Trzymajcie się, panowie. I bądźcie mądrzy - w przeciwieństwie do tych na skrinie poniżej.

#afera #pieklomezczyzn #pieklokobiet #p0lka #blackpill #redpill #mgtow #bekazlewactwa #4konserwy #niebieskiepaski #bekazrozowychpaskow #rozowepaski #mizoandria #prawamezczyzn #bekaztwitterowychjulek
Pobierz Tywin_Lannister - Czy czuję satysfakcję, że miałem rację, broniąc instynktownie tatua...
źródło: comment_16596169269NaOBStGfqYx6YC97hYT2B.jpg
  • 36
@Tywin_Lannister: Zawsze w nas będą dwa wilki. Bycie na lewo, bycie na prawo; bycie po studiach, bycie po zawodówce; bycie kobietą, bycie facetem nie zwalnia nas z ciągłego myślenia i uczulania się na prawdę, dobro i miłość do bliźnich.

Wydaje mi się, że ci "woke" uważają, że rozwiązali problem moralności (ergo odrzucić WSZYSTKO ze starego porządku i źle pojęta empatia do grup historycznie uciśnionych) i teraz mają monopol na prawdę, dobro
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tywin_Lannister: z obu stron spektrum #!$%@? wylało się gówno. Ja mam tylko nadzieję, że jeśli faktycznie oskarżenia były fałszywe to dziewczyna zostanie należycie ukarana.
A co do linczujących.
Nie bez powodu uprawiało się publiczne egzekucje i urządzało polowania na czarownice. Masy debili łakną krwi i tego chwilowego, zdegenerowanego poczucia władzy i siły. To smutne, ale taka jest natura ludzi