Wpis z mikrobloga

Czy czuję satysfakcję, że miałem rację, broniąc instynktownie tatuażysty swoim wpisem?

Nie. Sprzeciwiłem się jedynie samosądowi, wiedząc, że na jego miejscu może być dzisiaj każdy z nas. Tak naprawdę jestem przerażony. Żadna medialna sprawa - typu Amber vs. Depp - nie jest w stanie otworzyć ludziom oczu.

Panowie, wystarczy jedna kobieta, która ma chwilę mentalnej słabości, żeby zrujnować nam życie. Wystarczy jedno oskarżenie. Ta akurat chciała darmową dziarę. Wyobraźcie sobie jak łatwym celem możemy być, kiedy pełna nienawiści kobieta będzie chciała nas zniszczyć, bo np. daliśmy jej kosza albo naraziliśmy się jej w jakikolwiek inny sposób.

Pod wpisem @wolfkida były setki komentarzy kobiet. Większość komentów i plusów stanowiły różowe paski pod nickami. Oczywiście omamieni faceci też się błaźnili, ale skala kobiecej zachęty do samosądu na tym tatuażyście była ogromna.

Na wykopie kobiet jest mały procent - pod tamtym wpisem stanowiły one większość. Rozumiecie do czego zmierzam? Mam nadzieję.

Zgranie kobiet, solipsyzm, granie do jednej bramki, podłapanie tematu przez feministyczne influencerki z twittera. W dzisiejszych czasach każdy z nas jest potencjalnym napastnikiem seksualnym - bez względu na nasze przekonania, orientację, rasę i wyznawane przez nas wartości. Jesteśmy na celowniku tylko dlatego, że podczas poczęcia wylosowaliśmy posiadanie kawałka odstającego mięsa.

Trzymajcie się, panowie. I bądźcie mądrzy - w przeciwieństwie do tych na skrinie poniżej.

#afera #pieklomezczyzn #pieklokobiet #p0lka #blackpill #redpill #mgtow #bekazlewactwa #4konserwy #niebieskiepaski #bekazrozowychpaskow #rozowepaski #mizoandria #prawamezczyzn #bekaztwitterowychjulek
Pobierz
źródło: comment_16596169269NaOBStGfqYx6YC97hYT2B.jpg
  • 36
@sopczak To w gruncie rzeczy nie jest już istotne czy on jest winny czy nie, przynajmniej dla szerszego kontekstu. Istotne jest to, że jakaś różowa zrobiła potężną zadymę i zniszczyła komuś życie nie mogąc w żaden sposób udowodnić swoich racji, a ludzie rzucili się na kolesia z widłami bez żadnych zahamowań. A co jeśli jednak jest niewinny?

Sprawa Deppa i Heard i nie nauczyła ludzi absolutnie niczego
@nn1upl o nie, ludzie nie wynieśli lekcji z rozwodu dwojga celebrytów, straszne XD

No i jak by nie patrzeć jest istotne czy sytuacja miała miejsce czy nie. A co jeśli jednak jest winny? Napiszesz to samo o osobach szkalujących OPke?

Wiadomo, że osoby szkalujące typa w jego social mediach na podstawie wpisu na wykopie to kretyni. Ale mam wrażenie że już nie ma obiektywnych ludzi. Tylko trzymający czyjąś stronę.
o nie, ludzie nie wynieśli lekcji z rozwodu dwojga celebrytów, straszne XD


@bizonsky: Nie spłycaj tego w ten sposób. Nie chodzi o to, że to celebryci tylko o to, że sprawa była bardzo medialna i o to jak facet był totalnie #!$%@? przez feministyczne środowiska bez niepodważalnych dowodów. I wybronił się tylko cudem, mimo że miał w zasadzie nieograniczone środki, brak było niepodważalnych dowodów a ona ciągle gubiła się w zeznaniach.
@nn1upl: to działa też w dwie strony. Wyobraź sobie, że opka jednak nie kłamała. Idzie na policję,
przesłuchanie będzie upokarzające jak zawsze, dużo pytań gdzie dotykał, jak dotykał, ile razy, bla bla bla, pycha dla molestowanej kobiety. Sprawa zostanie na 1000000% umorzona bo nie da się skazać człowieka bez cienia dowodu, a w takiej sytuacji go nie będzie. No chyba, że sprawca się przyzna XD opka przychodzi więc na wykop żeby
@nn1upl jak nie wiesz jak zachować obiektywizm to ja nie mam takich zdolności pedagogicznych aby Cię tego nauczyć. Ale moim zdaniem można go normalnie zachować w tej sytuacji, o ile umie się opanować emocje i odsiac fakty od narracji oraz od opinii osób komentujących wpis.

A fakty są takie że nic o samej sprawie nie wiemy na 100%, a mimo to ludzie z opiniami podobnymi do Twojej, ciągle mielą temat, twierdząc że
A fakty są takie że nic o samej sprawie nie wiemy na 100%, a mimo to ludzie z opiniami podobnymi do Twojej, ciągle mielą temat, twierdząc że na pewno winna jest OPka, bo takie mają incelowskie stereotypy. Gdzie ogólnie zdecydowana większość kobiet na świecie jest normalna na tyle że nie #!$%@? akcji z oskarżaniem kogoś o gwałt bez powodu dla atencji


@bizonsky: Ale o czym ty #!$%@? XD Przecież pierwsi rzucili