Wpis z mikrobloga

@WronaLataXD: Pamietam ze #!$%@? coś takiego na swoim egzaminie, ale trafiłem na spoko egzaminatora, który chyba chciał mi dać szanse. Łuk zaliczony, podjeżdżamy pod górkę zaciągam ręczny, jakieś #!$%@? no i czas ruszać. Ja mu gaz, i czuje jak fura dociska się do ziemi zamiast jechać. Patrzę na egzaminatora, on na mnie i szybkim ruchem ręki zwolnił manetkę po czym od razu ruszylismy. Wszystko w ciągu max 5 sekund, obaj w
@Ogau: a pierdzielenie. Jak nie dbasz o stan auta to tak jest. Rok temu, A4 B6 z 2004, stało prawie 2 msc w zimie nie ruszane. Odpalił od strzała i ręczny puścił od strzała. Rok wcześniej były wymieniane zaciski tył na nowe TRW (a nie chińskie padło za 50 zł mniej) i działał idealnie do momentu sprzedaży.
@Kapitan_Nemo_na_koniu_Mewa: dokładnie tak to działa.
Mój po 4 miesiącach stania w zimie pod chmurką odpalił za pierwszym razem i ręczny odpuścił jakby nigdy nic


@Kapitan_Nemo_na_koniu_Mewa:

Odpalił od strzała i ręczny puścił od strzała


@Lanc: odpuścił wam ręczny, bo było na plusie. Jakbyście stanęli przy 1-2 stopniach, a w nocy przyszedł mróz to nie byłoby tak kolorowo nad ranem. Nawet nie wiecie o co chodzi, a się wymądrzacie xD

Jeżeli chodzi o dłuższy postój to jesień