Wpis z mikrobloga

@HFL-przed-30: ja mam nadzieje, że zaczną bankrutować firmy i zwiększy się bezrobocie, więc żeby każdemu zapewnić pracę rząd ustali piątek dniem wolnym, żeby wiecej pracy starczyło dla tych bezrobotnych. A najlepiej też od razu czwartek. Mógłbym nawet mniej zarabiać byleby było więcej wolnego. Nie podoba mi się ten obecny wyścig szczurów. I nie, nie mogę teraz wziąć 4/5 czy pół etatu, bo większość pracodawców się na to nie godzi. Oni chcą
brzmisz jakbyś miał problemy z głową.

Zalecam się wybrać do specjalisty.


@Greensy: Byłem, nie powiedzieli mi nic ciekawego. Diagnozę potrafiłem postawić sobie sam, ich pomysły nie dość, że ani nie odkrywcze, to nic nie dają.
Po prostu potrzeba czasu - to jest dosłowny cytat od psychoterapeutki za 270 zł/h
Psychoterapia to szamanizm, a leki przeciwdepresyjne nie dają szczęścia, to nie kokaina.
@HFL-przed-30 Zgadzam. Psychoterapia to żart jeśli wiesz gdzie jest problem. Nikt nie da Ci rozwiązania na tacy bo takie nie istnieje. A farmacja w tej kwestii może tylko zasłonić problem, ale ostatecznie on i tak wyjdzie z większą mocą.
jak ci kokaina daje szczęście to już przegrałeś


@Greensy: Dlatego jej nigdy nie zażyłem, wiem jaki byłby finał

Zgadzam. Psychoterapia to żart jeśli wiesz gdzie jest problem. Nikt nie da Ci rozwiązania na tacy bo takie nie istnieje. A farmacja w tej kwestii może tylko zasłonić problem, ale ostatecznie on i tak wyjdzie z większą mocą.


@Staraagrafka: Dokładnie. Dokładnie wiem co jest przyczyną problemu i dlaczego, łącznie 3 psychoterapeutów u
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HFL-przed-30: może zamiast narkotyków zainteresowałby Cię temat psychodelików, np MDMA pozwala spojrzeć na świat odmiennie, resetuje programy umysłu - nie wiem natomiast czy w PL są dostępne jakiekolwiek terapie wspomagane tą substancją.