Wpis z mikrobloga

@aegispolis: poglady konfederacji sa w głównej mierze wziete z austryjackiej szkoły ekonomii, polecam wygooglować co to jest. Jednym z postulatów jest uznanie wyższości wolności nad bezpieczeństwem ("freedom over safety" wiem, nie do pojecia dla neuropków) i stad też przeciwstawianie sie certyfikatom, obowiazkom szczepien itd (z czym zreszta sie zgadzam mimo ze nie jestem fanem konfederacji, przez zbyt duza ilosc dzbanów w jej składzie)
  • Odpowiedz
@to_nie_tak_jak-myslisz: to znaczy ja nie przeczę, że ruskich trolli to na wypoku jest od groma, chociaż ostatnio coś ciszej siedzą, ale to pewnie dlatego, że rosja tnie koszta. Kwestia jest taka, że debile zaczynają wrzucać coraz większe grupy do wora z napisem "ruskie onuce".
  • Odpowiedz
@dzangyl: problem jest w tym, że teraz z tych anonimowych, alternatywnych źródeł zaczynają korzystać wszelkiej maści portale informacyjne, a ich artykuły później lądują na wykopie. Robi się z tego kompletny syf, a na głównej latają newsy pokroju "babcia strąciła drona słoikiem ogórków". Najśmieszniejsze jest to, że ludzie, którzy później wykopują takie tendencyjne fejki, próbują innym dyktować, co jest rosyjską propagandą, a co nie
  • Odpowiedz
poglady konfederacji sa w głównej mierze wziete z austryjackiej szkoły ekonomii, polecam wygooglować co to jest


@to_nie_tak_jak-myslisz: Ale ja wiem co to jest i wiem też, że ma to tyle sensu, co pierdzielenie o płaskiej ziemi, skoro odrzuca sprawdzenie doświadczalne. P.S. - jak już ktoś sprawdził, to wyszło, że jednak nie działa. To wie akurat każdy, kto przeczytał cokolwiek o ekonomii. Ale korwiniści tego nie robią, dlatego tkwią w tym
  • Odpowiedz
Ale ja wiem co to jest i wiem też, że ma to tyle sensu, co pierdzielenie o płaskiej ziemi, skoro odrzuca sprawdzenie doświadczalne. P.S. - jak już ktoś sprawdził, to wyszło, że jednak nie działa. To wie akurat każdy, kto przeczytał cokolwiek o ekonomii. Ale korwiniści tego nie robią, dlatego tkwią w tym przedszkolu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@aegispolis: tak, tak, austryjacka szkola ekonomii nie działa,
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@The_Orz: duża wina mediów głównego ścieku. Nazwanie Putina faszystą już nic nie znaczy, a i zaufanie do głównych mediów jest niskie. Zresztą po tylu złapanych baitach i tanich numerach, słusznie. Problem właśnie w tym że ludzie zamiast wierzyć CNN albo Fox, wierzą CNN i Fox made by Russia albo jakieś szurskie strony. Ja np. polecę OSW na YT (dwa kanały o wschodzie) bo starają się przedstawiać wyważoną opinię i mam
  • Odpowiedz
@aegispolis: nie rozróżniasz banki spowodowanej darmowym kredytem i inflacja od rozwoju.
Co do podatków to to jest tylko 1 z czynników, wazniejsze jest rzad który jest mały, tani w utrzymaniu i nie wp**dalajacy sie niepotrzebnie w gospodarke. Poza tym zobacz sobie progi tych podatków i przelicz to na dzisiejsze kwoty uwzgledniajac inflacje. Zachod sie rozwijał tym szybciej, im bardziej wolnorynkowa była ich gospodarka, oczywiscie to generalizacja bo sa tez inne
  • Odpowiedz