Wpis z mikrobloga

Czemu #rozowepaski wypowiada się w kwestii #divyzwykopem co do słuszności korzystania z takich usług?

Sa pewne rzeczy na które faceci nie mają pojęcia, np. ból porodowy i ciąża, a więc skoro nie doświadczyli tego na własnej "skórze" to za przeproszeniem ale mają gówno do powiedzenia w tej kwestii.

Podobnie wygląda sprawa #divy, czemu mężczyźni korzystają z takich usług? Bo chcą poczuć chociaż przez godzinę w ciągu kilku lat, być może życia to co Wy możecie czuć codziennie zakładając #tinder czy #badoo. Czyli co właściwie? Atencje, komplement, zainteresowanie, akceptację, bliskość przez zwykłe przytulenie, dokładnie to co Wy używając #tinder. A chcecie tego czy nie samotność jest szkodliwa i prowadzi do depresji i licznych problemów ze zdrowiem, czego wy będąc kobieta nigdy nie doświadczycie. Oczywiście divy nie są tym samym co dla was #niebieskiepaski, ale są próba imitacji tego.

I obalając mit, czy sa #rozowepaski które nie uprawiają #seks? Oczywiście, że są ale z wyboru a nie z konieczności a to spora różnica w komforcie psychicznym. Taka #p0lka może nie uprawiać seksu rok (ale zakłada tindera i ma go w 30sekund) z własnego wyboru, a taki #przegryw również nie uprawia #seks przez rok, z tym że różnica jest taka, iż on nie ma wyboru, nie robi tego bo nie chce a bo nie moze. Czemu to ma takie znaczenie? A bo właśnie #przegryw czuje się jak skończony smieć społeczny i odrzutek co wpływa na psychikę. To działa trochę jak zasada zakazanego jabłka, jest ono dla Nas takie fajne właśnie dlatego, że zakazane, natomiast gdy staje się proste i powszechne przestaje nas interesować i tego nawet nie chcemy. Tak działa #rozowepaski, mają seks na wyciągnięcie ręki, więc nie jest to dla nich żadne wyzwanie tak jak dla #przegryw.

A czy to coś dziwnego, że #rozowepaski nie są w stanie zrozumieć i wyobrazić sobie w swoim mózgu sytuacji #niebieskiepaski? Nie to jak najbardziej normalne, nigdy nie doświadczyły takiej sytuacji, więc skąd mają wiedzieć co oznacza być wykluczonym z #zwiazki

W sumie tyle, pamiętajcie #przegryw że to to nie jest wina #p0lka, że są takie jakie są, są takie bo korzystają z przewagi, która w dzisiejszych czasach mają - każdy człowiek mając niedobór podaży również korzystałby z tego na swoją korzyść.

Wołam @costusmierdzi w sumie to przepraszam, że Cie tak z #!$%@? wołam, ale jestem na wykopie od 5 dni, i pierwsze posty jakie mi się pojawiły to twoje, trochę ich przeczytałem i myślałem, że jesteś mężczyzną bo zgadzam się z wszystkim co piszesz i masz poukładane w głowie, w skrócie twój charakter to totalna odwrotność #p0lka i masz zajebiste podejście do wielu spraw (co jest rzadko spotykane, chyba że. Jestem fejkiem) więc jestem ciekaw co normalna kobieta ma do powiedzenia w tej kwestii.

Miłego dzionka Wam życzę kochani
  • 79
@TestoDepot: wystarczy dojrzeć psychicznie i zrozumieć, że kobieta to nie towar. Jakoś nie każdy samotny facet biega na divy.
A porywanie jest non stop wszędzie, ignorancie. W Polsce dużo zaginionych kobiet to porwania na handel.
@Sharlene:

Jakoś nie każdy samotny facet biega na divy.


Ale nie widzę powodu dla którego miałby zamiast chodzenia na divy walić konia. Przynajmniej żadnego racjonalnego.

porywanie jest non stop wszędzie, ignorancie. W Polsce dużo zaginionych kobiet to porwania na handel.


Masz na to jakieś źródło czy jest to klasyczny takmisiewydajizm?
@Sharlene Prostytucja zawsze była i będzie. Divy mają życie na poziomie 30-50k msc, żaden socjal im tego nie zapewni. Faceci też raczej nie przestaną myśleć dolna częścią ciała. Zdziwiła byś się ilu facetów korzysta z takich usług, sama Warszawa może przerobić 200 tys. tygodniowo
@: Jasne ze moga, nikt im nie broni, ale jesli bierze sie pod uwage swoj przyszly hipotetyczny zwiazek to warto by przemyślec te sprawe bo kazdy nasz wybor niesie za soba konswekwencje - dla mnie osobiscie i biorac pod uwage moje srodowisko znajomych plci zenskiej, to byloby totalne skreslenie mezczyzny jako partnera, nie wyobrazam sobie założyc rodziny z kims, kto w przeszłości korzystal z uslug prosytutek. Zeby nie bylo ze hipokryzja, tak
@ve4sacenernis Mężczyźni często wybierają się na divy mając już ustawione "szczęśliwe" życie, własną firmę, dzieci, żonę. Po prostu nikt się do tego nie przyznaje, zwłaszcza partnerce. Na divy jednak trzeba mieć nieco kasy, przegryw jest tam znikomym klientem. Im bardziej dynamiczny tym większa szansa że był lub będzie u prostytutki. Korzystają wszyscy z każdego środowiska: księża, policjanci, lekarze, aktorzy, politycy itp.
@kiwors: Tylko pytanie na ile dobrym czlowiekiem jest osoba ktora bedac w zwiazku, posiadając dzieci, zdradza partnerke z prostytutka? To, ze cos dzieje sie czesto, nie znaczy ze nie nalezy tego potepiac. Wiadomo, ze bardzo duza ilosc osob korzysta z takich usług (bo inaczej skad bylaby tak duza podaż) niemniej jednak ja osobisicie mam tak wyprecyzowane zasady moralne, ze bym tego nie przeskoczyla i ciesze sie ze trafilam na partnera ktory
@ve4sacenernis:

Tylko pytanie na ile dobrym czlowiekiem jest osoba ktora bedac w zwiazku, posiadając dzieci, zdradza partnerke z prostytutka?


Ale kto powiedział, ze tak trzeba robić? Ja osobiście nie uznaje czegoś takiego. Jest to dla mnie nie do zaakceptowania. Jestem wolny więc robię co mi się podoba. Ty jesteś wolna? Fajnie rób co chcesz. Przecież o to w tym chodzi. Śmieszy mnie dzisiejszy pogląd i kult dziewicy. Ja to mogę chodzić