Wpis z mikrobloga

Byłem dzisiaj na drugiej randce z dziewczyną poznaną na #tinder Ona zaproponowała spotkanie. Sama randka Minęła w bardzo milej atmosferze, trwała około 2 godziny. Zauważyłem że zaczęła się robić trochę spięta jak zacząłem ją obejmować lub łapać za rękę. Również na pożegnanie chciałem ją pocałować a ona odwróciła twarz. Czy to znaczy że nie jest zainteresowana? #rozowepaski #nie #niebieskiepaski #randkujzwykopem
  • 59
  • Odpowiedz
@soshiu: no to może zmień target, bo dziewczyna ewidentnie nie z takich do przedmuchania na szybko.

Może dla odmiany zamiast się napalać na szybki seks, postaw na rozwój relacji? Też bym nie chciała typa co zamiast pogadać jak człowiek i mnie poznać wolałby od razu mi się do majtek dobierać.

A potem płacze, że każda to p0lka-dupodajka
  • Odpowiedz
@soshiu: jeśli na poprzednim spotkaniu też byłeś taki nachalny, a ona mimo to spotkała się drugi raz,.to raczej Cię lubi. Pytanie czy teraz byłeś bardziej nachalny niż poprzednio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@moll: ale mentalnie już się poddałem. Jestem praktycnzie przekonany, że nie widzi mnie jako nikogo więcej niż kolegę/przyjaciela. Mówi się trudno, nie ta to inna...
  • Odpowiedz
Też bym nie chciała typa co zamiast pogadać jak człowiek


@moll: Z moich doświadczeń wynika że jak tak postępuje, to typiara traci zainteresowanie.

Jeszcze pół biedy jak napisze "sorry, to nie to, nie czuję chemii po pierwszym spotkaniu"

:P Przeważnie jednakże jest ghosting:p
  • Odpowiedz
@soshiu: no tak, jak nie zdejmuje majtek w locie to na 700% nie zainteresowana xD ludzie, jakie to jest płytkie postrzeganie relacji!
  • Odpowiedz