Wpis z mikrobloga

Byłem dzisiaj na drugiej randce z dziewczyną poznaną na #tinder Ona zaproponowała spotkanie. Sama randka Minęła w bardzo milej atmosferze, trwała około 2 godziny. Zauważyłem że zaczęła się robić trochę spięta jak zacząłem ją obejmować lub łapać za rękę. Również na pożegnanie chciałem ją pocałować a ona odwróciła twarz. Czy to znaczy że nie jest zainteresowana? #rozowepaski #nie #niebieskiepaski #randkujzwykopem
  • 59
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@moll: A jakie ma to znaczenie. Pomijając że to jest bajt, nie wyczuł nastroju do działań i tyle. Wszystko jest do zrobienia na odpowiednim poziomie emocjonalnym.
  • Odpowiedz
@soshiu: Olej ta karyne miras. Jak mi foczka nie popuści szpary w ciągu 2-3 godzin to już następnego spotkania nie ma. Ja mam sposób taki ze stawiam foczka najdroższego drinka i pytam się czy nie przejdziemy w intymne miejsce. Zwykle nogi rozchylają. Elo z fartem.
  • Odpowiedz
@soshiu: nie chciałem Cie obrazić mistrzu, ale jeśli chcesz juz Ci tłumaczę. Owszem 90% #p0lek to kałuże spermy chadow. I wtedy gdy taka #p0lka każe Ci czekać z pocałunkiem, albo bić się patelnią po głowie ku jej uciesze należy olać taką delikwentkę, gdyż kiedy ty będziesz robił za cyrkowca, chad będzie jej się spuszczał w każdą dziurę. Ale są przecież normalne kobiety jeszcze, mądre, szanujące się, mające zasady, ciekawe, z bagażem
  • Odpowiedz
dosyć krótko. Tak jak mówię - dzisiaj drugi raz się widzieliśmy.


@soshiu i dziwisz sie, ze nie chce sie całowac? No bez jaj. Drugie spotkanie, dluga rozmowa to akurat na buziaka w policzek i pierwszy dotyk, a nie zaraz obejmowanie i przytulanie.
  • Odpowiedz
  • 0
@soshiu czekaj na jej ruch, jak nie zaproponuje spotkania to szukaj dalej, jak zaproponuje to znaczy że może za wcześnie dla niej na zbliżenia
  • Odpowiedz
@soshiu: może zwyczajnie nie chciała czegoś takiego na drugim spotkaniu? Może się niektórym wydać dziwne, ale w gruncie rzeczy przecież ledwo się znacie. Tak wiem, to nie pójście do łóżka
  • Odpowiedz
@soshiu my z moim chłopakiem pocałowaliśmy się po raz pierwszy chyba na 4-m spotkaniu - zgadzam się z @moll że każdy ma swoje tempo i zależy co dla ciebie jest ważniejsze, bo jak poznanie tej kobiety, to warto dać jej wiejej przestrzeni i obserwować czy zaczyna się czuć w twoim towarzystwie bardziej komfortowo, czy sama proponuje spotkania, czy próbuje skrócić dystans.

A jeśli jednak "jak nie ta, to druga" - to może
  • Odpowiedz