Wpis z mikrobloga

Może któryś z #niebieskiepaski chce zrobić prezent dla #rozowepaski, w Toruniu w kwiaciarni czekają #kwiatki do odbioru. Jednak moja różowa jest tak bardzo obrażona że nie przyjęła od kuriera xDD szkoda żeby 150zl się zmarnowało. Całkowicie za free. Spraw przyjemność swojej różowej moim kosztem xDD w komentarzu wrzucę skąd można odebrać. Oczywiście opłacone. Miałem zamówić 100 róż, cale szczęście że tego nie zrobiłem xDD Miłego
#bukiet #kwiaty #logikarozowychpaskow #torun #zwiazki #prezent #logikaniebieskichpaskow
Konkwistador88 - Może któryś z #niebieskiepaski chce zrobić prezent dla #rozowepaski,...

źródło: comment_1659338423sxjhvPvNFkdq1DghB9Twch.jpg

Pobierz
  • 59
@A_R_P: nie zrobiłem nic takiego, po prostu odklejka( ͡° ͜ʖ ͡°) nie byłem na paniach lekkiego obyczaju pod wpływem różnych substancji ani nic z tych rzeczy. Myślę że inny człowiek nawet by nie zrobił by z tego problemu ale tutaj charakter tworzy lawinę i nawarstwia sprawę
@Konkwistador88: najgorsze co mozna zrobic to skakac wokół obrazonej dziewczynki. Natomiast najlepsze co mozesz zrobic w takiej sytuacji to zacząc czerpac przyjemnosc ze spedzania czasu ze soba. Pograj na konsoli, pogrzeb przy aucie, pomajsterkuj czy cokolwiek innego co sprawia Ci przyjemność. Raz na jakis czas odezwij sie czy juz jej przeszło. Jak nie, to jeszcze lepiej i bajlando ( ͡° ͜ʖ ͡°)