Wpis z mikrobloga

Może któryś z #niebieskiepaski chce zrobić prezent dla #rozowepaski, w Toruniu w kwiaciarni czekają #kwiatki do odbioru. Jednak moja różowa jest tak bardzo obrażona że nie przyjęła od kuriera xDD szkoda żeby 150zl się zmarnowało. Całkowicie za free. Spraw przyjemność swojej różowej moim kosztem xDD w komentarzu wrzucę skąd można odebrać. Oczywiście opłacone. Miałem zamówić 100 róż, cale szczęście że tego nie zrobiłem xDD Miłego
#bukiet #kwiaty #logikarozowychpaskow #torun #zwiazki #prezent #logikaniebieskichpaskow
Konkwistador88 - Może któryś z #niebieskiepaski chce zrobić prezent dla #rozowepaski,...

źródło: comment_1659338423sxjhvPvNFkdq1DghB9Twch.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@Konkwistador88: opinie są podzielone, moim ostatnim powodem rozstania było powiedzenie ex że jak czasem się widzimy to ma brudno w mieszkaniu, po tym jak zaczęła mi wyrzucać że czasem nie opuszczam deski po sikaniu i ciężko byłoby ze mną zamieszkać xD, ja broniłem swoich racji, bo moim zdaniem to nie była żadna obraza tylko stwierdzenie faktu, ale rozchodzi się o coś innego - o system wartości, dla niej to że
  • Odpowiedz
@Konkwistador88: to początki urabiania pod pantofel, tym razem odpuścisz to i następnym, skończy się na tym że będziesz meldował każdą godzinę spędzoną poza domem do kalendarza, nie jestem fanem stosowania przemocy psychicznej czy manipulowania, bo sam jestem osobą raczej wrażliwą ale trzeba jasno postawić sobie granice przed sobą
jedynym wyjątkiem może być sytuacja w której ona sama ma problem alkoholowy i jakieś traumy o których ci powiedziała i byłeś tego
  • Odpowiedz