Wpis z mikrobloga

Może któryś z #niebieskiepaski chce zrobić prezent dla #rozowepaski, w Toruniu w kwiaciarni czekają #kwiatki do odbioru. Jednak moja różowa jest tak bardzo obrażona że nie przyjęła od kuriera xDD szkoda żeby 150zl się zmarnowało. Całkowicie za free. Spraw przyjemność swojej różowej moim kosztem xDD w komentarzu wrzucę skąd można odebrać. Oczywiście opłacone. Miałem zamówić 100 róż, cale szczęście że tego nie zrobiłem xDD Miłego
#bukiet #kwiaty #logikarozowychpaskow #torun #zwiazki #prezent #logikaniebieskichpaskow
Konkwistador88 - Może któryś z #niebieskiepaski chce zrobić prezent dla #rozowepaski,...

źródło: comment_1659338423sxjhvPvNFkdq1DghB9Twch.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@Konkwistador88: sposób w jaki o tym opowiadasz nie stawia Cię w zbyt dobrym świetle :D Jak coś #!$%@?łeś to trzeba najpierw to ogarnąć, a dopiero potem wyskakiwać z wycieczkami. To nie jest film romantyczny, a wygląda jakbyś chciał odegrac taką scenę. A jeszcze jakieś wyjazdy samemu "na złość". xD Może w Twoim odczuciu było to coś błahego ale widocznie niekoniecznie. Mozesz napisać wprost co się stalo. xD
  • Odpowiedz
@iEarth: jeśli by to było poważne to bym się poczuł do poważnego podejścia do sprawy. Jest to drobnostka tylko przez to że różowa która jest choleryczką z kamyka zrobił się mount Everest. Zakończymy dziś wszystko i każdy w swoją stronę. Ja nie będę się płaszczyć przed nią wbrew swojej woli
  • Odpowiedz
@Konkwistador88: to na przyszłość, w relacji często może być tak, że coś co dla Ciebie jest głupotka, dla kogoś jest czymś ważnym z jakiegoś powodu, którego możesz nie rozumieć bo nie jesteś tą osobą. Rzecz w tym, że dziewczyna powinna Ci wyjaśnić czemu tak bardzo było to dla niej ważne i ją to ruszyło. Tak samo w druga stronę, bo jest duża szansa, że jest coś, co dla Ciebie jest ważne
  • Odpowiedz
@Konkwistador88: jeśli z taką wyższością i cynizmem z nią rozmawiasz to trochę trudno się dziwić. Ogólnie z tych wszystkich wypowiedzi, brzmisz moim zdaniem jak rozkapryszony oskarek, który coś #!$%@?ł i się złości, że przekupienie hajsem nie załatwiło sprawy i nie zostało docenione.
Dziołcha najwyrażniej ma do siebie szacunek, którego Ty chyba do niej nie masz.
  • Odpowiedz
@iEarth: dla jednych mogę się wydawać że jestem rozkapryszony Oskarek, ja najzwyczajniej jestem chamem ale trudno. Szanuje wszystkich tak samo, nie chodziło o przekupienie hajsem. Chciałem spełnić jej marzenie, a kwiaty to tylko dodatek za małe spięcie między nami. Zresztą #!$%@? mnie to co kto o mnie sądzi xD ważne że mi tak dobrze. Najważniejsze to aby ktoś zrobił swojej różowej prezent i przekazał te kwiaty bo szkoda wyrzucić
  • Odpowiedz
@iEarth: z wyższością i cynizmem? niby można tak odebrać, ale jak dla mnie to po prostu ma wywalone na obrażanko i fochy, przecież mogła jego różowa z nim porozmawiać więcej i wyjaśnić sytuację, a nie przestać się zupełnie odzywać, tak nie robią normalni ludzie tylko właśnie rozkapryszone dzieci
  • Odpowiedz
@Ledlea: przecież napisałam o tym, że powinna mu jak człowiek wyjaśnić w czym rzecz. To jednak zupełnie nie zmienia jego postawy "hehe księżniczka obrażona, dam jej kwiatki i niech sie utka". Moim zdaniem typ wie, że coś jest nie tak w jego zachowaniu ale nie dopuszcza tego do kruchego ego i stąd ta postawa "ale jestem zimny dran, mam #!$%@?". No ale to już mogą być moje projekcje. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz