Wpis z mikrobloga

Mam w garażu tego typu zaworek. Chciałem sobie dokupić jakiś wąż do tego żeby czasami moc coś podlac na ogrodzie, umyć kosze na śmieci itp. Zaworek ma 1/2 cala.

Macie jakieś polecane zestawy żeby to podlaczyc? Rozumiem że przez to że gwint wewnętrzny to muszę najpierw kupić tzw. Wkrętkę żeby gwint był na zewnatrz? Do tego wąż jakieś 20m, pewnie z gardeny bo chyba jest polecana. No i w sumie jeszcze pewnie dobrze by było mieć dodatkowe zamknięcie dopływu wody na wężu lub gdzieś na elemencie łączącym wąż z zaworkiem. Byłbym wdzięczny za wszystkie porady i pomoc z dobraniem zestawu który by się tu sprawdził.

#ogrodnictwo #budujzwykopem #hydraulika
Pobierz excelfinance - Mam w garażu tego typu zaworek. Chciałem sobie dokupić jakiś wąż do te...
źródło: comment_1659253712v75ZPtgnqoxgP3CBGVpIBG.jpg
  • 8
@gawronfly: @fjord: @gorzki99: @s---k: @T3sla: @E-Seven:

Ostatecznie kupiłem tani zaworek kulowy z allegro, który wydaje się solidniejszy niż analogiczne z castoramy, które w dodatku były droższe. Dałem troche pakuły i nic nie cieknie.

Kierując się waszymi rekomendacjami kupiłem wąż, bęben i złączki z Celfast.
Uciąłem ze 2 metry węża żeby było za garaż i podłączyłem do bębna, ostatnią złączkę dodatkowo mam z automatycznym odcięciem jak np.