Wpis z mikrobloga

Nie ma większego cuckoldstwa niż posiadanie córki xDDDDDDDD

Z@pierdalasz 18 albo 25 lat, na początku nie spisz po nocach, później wychowujesz, później dalej wychowujesz, karmisz 20 lat, uczysz, poświęcasz 1/3 życia żeby wyrosła na dobrego człowieka, później jeszcze płacisz na studia żeby była wykształcona, a tu przychodzi jakiś typ z dziara nawet niech będzie ze 7/10 i ją posuwa w dupe xDDD

R0cha ją a później następny ją rucha i później jeszcze 20 innych co najmniej xDDDDDDD

Posiadanie córki to największe cuckoldostwo świata mimo że oczywiście nie łączy cię z nią żadna więź poza rodzic-dziecko ale i tak wg mnie działa ten mechanizm, że poświęcasz wszystko żeby ktoś inny później r0chał ogarniętą laskę xDDDDDDD Ale taki typ musi mieć później bekę z tatusia ze przer0chal jego idealna grzeczna córeczkę xDDDDDDDDDD

#rodzicielstwo #przemyslenia #heheszki #niebieskiepaski #rozowepaski #psychologia #rodzice #blackpill #redpill #cuckold #przegryw #pasta #plodnajulka
Kreek - Nie ma większego cuckoldstwa niż posiadanie córki xDDDDDDDD

Z@pierdalasz 1...

źródło: comment_1659187058fIec2OWpqHavFRF9VZ6BSa.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kreek: S--s to normalna sprawa, jest tak samo dla niej fajny jak dla niego ale tutaj właśnie kwestia tego wychowania. Bo Ci wyrośnie zwykła k---a to aż serce pęka, a jak porządna rodzinna kobieta to spoko i jeszcze jak ma dobrego faceta to w ogóle jako ojciec pewnie byłbym zadowolony.
  • Odpowiedz
@Kreek: posiadając córkę masz prawie 100% szans, że twoje geny pójdą dalej w ewolucyjnej grze, posiadając córkę prawie nic nie może pójść źle (nie licząc skrajnych niedorozwojów, deformacji itd.). Po to w dzieci inwestujesz, żeby przedłużyć linię genetyczną, a nie żeby wysłać je do klasztoru xD

Dla kontrastu - u syna wygląda to tak, że musi być w topce 10-20% (z naciskiem na 10 xD), żeby miał w ogóle jakiekolwiek
  • Odpowiedz
u syna wygląda to tak, że musi być w topce 10-20% (z naciskiem na 10 xD), żeby miał w ogóle jakiekolwiek szanse xD

posiadając córkę masz prawie 100% szans, że twoje geny pójdą dalej w ewolucyjnej grze


@MarteenVaanThomm: Mój brat nie jest nawet w topce 30%, a ma dziecko, za to z mojej strony żadnego przekazania genów nie będzie xD
  • Odpowiedz