Wpis z mikrobloga

3 lata nie mogę znaleźć dziewczyny, coraz bardziej siada mi to na psychikę, niedawno założyłem #tinder i mialem jakies 20 par i ciężko było nawet się umówic. Zaczynam podejrzewać że to przez mój wygląd, chociaż kiedyś byłem w związkach i jakoś żadna nie narzekała na mój wygląd. Robię #pokazmorde serio jest tak źle? Co mogę zmienić w wyglądzie

#rozowepaski #zwiazki #seks #kiciochpyta
Pobierz N0rkoman - 3 lata nie mogę znaleźć dziewczyny, coraz bardziej siada mi to na psychikę...
źródło: comment_1659091317AkjmsRzrHO3aENlbT9jr97.jpg

Jestem brzydki?

  • Tak 68.0% (2460)
  • Nie 32.0% (1155)

Oddanych głosów: 3615

  • 256
@Hylfnur: Weszłam z ciekawości i jestem ciekawa czy gdzies nagrania udostępniają. Nie chciało mi się czytać terms&conditions, no cóż.
Nie wiedziałam, że aż tyle tego będzie i będą tyle różnych rzeczy sprawdzać.

Wyszło, że w części z wiekiem nie jestem normalna, bo zgodnie z prawdą dałam 30 lat, a wg tego czegoś wyglądam na 23, więc program stwierdził, że skłamałam (wtf), gdy większość nie kłamała ()

Przynajmniej
@tarushiba: no na tym polega to mniej więcej, by uświadomić ludzi jak działają (w tym omylnie) te algorytmy oraz jak zmienia się pojęcie normalności co doprowadza do tego ilu i jakim ludziom nasz profil na tinderze zostanie wyświetlony
@N0rkoman: siema ;) słuchaj, wg mnie ten wygląd nie jest aż taki top1 wazny, ale tez nie jest zły u Ciebie. Dbaj o siebie, pomyśl o jakimś sporcie chociażby żeby być bardziej aktywnym jeśli nie napakowanym ;) Czy to rower, bieganie czy pływanie. Praca tez nie ma wiekszego znaczenia, jesli coś sobą reprezentujesz, ale wydaje mi sie ze to wlasnie tu moze byc problem. Nie mozesz sie ograniczac do byle jakiej