Wpis z mikrobloga

@11262: Taka ciekawostka: autor pozytywnej opinii przyrodniczej dla tej inwestycji czyli prof. Tryjanowski jest członkiem Instytutu Sobieskiego czyli zwanego kiedyś "Kuźnią kadr PiS", a w wyborach 2015 był w komitecie poparcia posła PiS - Wróblewskiego, który złożył wniosek do TK w sprawie aborcji. W dodatku powiedział wprost, że zna osobiście ojca inwestorów tego zamku https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/zamek-w-puszczy-noteckiej-prof-tryjanowski,70,0,2410822.html
Macie jakieś 3% bezrobocia


@baetky: Oderwane od rzeczywistości bzdury. W całym tym kraju bezrobocie jest zaniżone bo realnie z takich wioch 40% jest po prostu za granicą czy to na stałe czy na zasadzie wyjazdów i powrotów na tydzień, miesiąc itp.

To ma byc normalne że dosłownie kilka milionów Polaków ma pracować zagranicą mimo że chcieliby być po prostu w domu? Z tego też wynika masa dramatów rodzinnych i życiowych.
I setki ludzi #!$%@? wie skąd i #!$%@? wie na co,


@muak47: No popatrz, niby tak narzekasz na bezrobocie, a sam mowisz ze setki ludzi maja co robic dzieki tej aferze
Ale tu wszystko szło sprawnie i ładnie, bez niepotrzebnego harmidru i wrzawy. Dopiero jak zrobiła się nagonka telewizyjni-polityczna to zrobił się burdel. I setki ludzi #!$%@? wie skąd i #!$%@? wie na co, ktoś sobie obrał za cel ten obiekt czy to ze względów konkurencji czy polityki i tyle w temacie. Gdyby mie media i te psy z sejmu to już dawno byłoby to skończone i ludzie zadowoleni. Sporo okolicznych firm/mieszkańców straciło
@SkeletonKing: Zarzucasz mi ze nie pracuje uczciwie? Ten grajdoł może mieć perspektyw właśnie dzięki takim inwestycjom i najważniejsza sprawa nie każdy chce mieszkać w mieście bo to wylęgarni takich typów jak ty. Następny mądry co tv się na oglądał, gdyby nie prasa nawet nie wiedziałbyś ze taki rejon istnieje w Polsce. Rozumiem ze lotnisko które jest obok na obszarze natura należy zamknąć bo szanowny pan w dupie byłem i gowno widziałem
Zarzucasz mi ze nie pracuje uczciwie? Ten grajdoł może mieć perspektyw właśnie dzięki takim inwestycjom i najważniejsza sprawa nie każdy chce mieszkać w mieście bo to wylęgarni takich typów jak ty. Następny mądry co tv się na oglądał, gdyby nie prasa nawet nie wiedziałbyś ze taki rejon istnieje w Polsce. Rozumiem ze lotnisko które jest obok na obszarze natura należy zamknąć bo szanowny pan w dupie byłem i gowno widziałem pieprzy populistyczne
@SkeletonKing: O wielki pan szlachcic z flukiem po pas, będzie ustawiał innych jak maja żyć. Dziękujemy panu ze tak się o mas troszczysz, czy cegielnie, fabrykę palet, lotnisko tez mamy zamknąć bo przeszkadzają szanownemu panu? Ktory może uraczy nas odwiedzić ze swą świta? Patrz własnego obsranego miasta i tam się rządź
@SkeletonKing: O wielki panie z miasta dla którego uczciwa robota to tylko korpo. Dziękujemy za tak mądre rady a teraz proszę wsiąść w swą karetę i spieprzac do siebie zamiast wierdalac się w życie innych królu złoty z brązowym szlakiem na gaciach. I ponowię pytanie cegielni, fabryka palet, lotnisko już #!$%@? ci nie przeszkadzają, hipokryto. A nie o nich nie mowili w telewizji wiec są spoko :-)