Wpis z mikrobloga

. W całym tym kraju bezrobocie jest zaniżone


@Saeglopur: nie tylko w tym kraju, cała unia tak liczy i nie jest to nico nowego.

realnie z takich wioch 40% jest po prostu za granicą czy to na stałe czy na zasadzie wyjazdów i powrotów na tydzień, miesiąc
  • Odpowiedz
@muak47: 4 komentarz z rzędu o tym samym i taki sam. Nie podbijaj już do mnie, bo nie prowadzę usług wywożenia szamba. Ale może ty się zainteresuj ta perspektywa, skoro masz takie doświadczenie? Może w końcu jakaś uczciwa kasa wpadnie. Pierwszy podatek w życiu odprowadzisz.
  • Odpowiedz
@SkeletonKing: #!$%@? aby #!$%@?, zadam pytanie jak dla debila bo inaczej chyba nie dotrze
Czy cegielnia,fabryka palet i lotnisko tez mamy zamknąć bo są na terenie natura? Czy nie, bo nie mowili o tym w telewizji i pusta jak studnia lepetyna tego już nie ogarnie bez przekazu z gazety?
Co ty z ta uczciwa praca? Akurat pracy nie mam się co wstydzić. Czyżbys miał problemy z uczciwością ze tak to
  • Odpowiedz
@muak47: A ja ci odpowiem 3 raz. Nie będę parafrazował jak do kogo. Idź odwrócić kota ogonem gdzie indziej. Nie mam potrzeby rozmawiania z frustratem, którego jedyną zagrywka jest usprawiedliwianie nierządu i whatabaoutism.
  • Odpowiedz
@SkeletonKing: Nie odpowiedziałeś, tak jak myślałem nie było przekazu w tv wiec lepetyna tego nie ogarnie. Wiec zapytam z drugiej strony czemu zamek ma zniknąć a fabryka pełen,cegielnia i lotnisko nie?
Co zwarlo styki w głowie i bez narracji narzuconej z góry własnej odpowiedzi brak w czym jedno jest gorsze od drugiego. Czemu do jednych obiektów się nie #!$%@? a do innych tak? Nastepny pieniacz co w dupie był i
  • Odpowiedz
@SkeletonKing: Czemu twoim zdaniem zamek ma zniknąć a fabryka palet, cegielnia i lotnisko nie? Proste pytanie już prościej się nie da, No chyba ze twoja odpowiedz to nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@11262 ważne żeby robota była za najniższa jak tu się spuszczają dzbany xD znajomy chcial budować dom w tamtych okolicach i pozwolenia nie dostał pozdro
  • Odpowiedz
@SkeletonKing: Widzę ze jednak mialem racje, taki wasz obraz. Bez narracji telewizji i gazet nawet własnego zdania nie macie. Nawet nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie tylko klepiesz regule z telewizji nie bo nie. Już mój 3letni syn ma więcej własnego ja niż ty razem z kolegami pieniaczami. Pozdrawiam cieplutko bo to nie ma sensu rozmawiać z kimś kto nawet nie potrafi uzasadnić prostego „własnego” nie
  • Odpowiedz
@muak47: Jeszcze raz napisz to samo. Bo chyba nie rozumiesz ze nie mam zamiaru dyskutować poważnie z kimś, kto jest sfrustrowany, moralnie mały i popiera korupcję.
I nie zauważyłeś, że kilka osób tutaj już wyjaśniło jakie są problemy z tą budowa. Ja natomiast w dwóch pierwszych komentarzach również to zrobiłem - pobieżnie.
Obrażaj ile chcesz. Uważaj co chcesz. Jesteś tylko kolejnym wykopkiem, równie dobrze możesz być kolejnym bajkopisarzem, jakich wielu
  • Odpowiedz
@SkeletonKing: Nie odpowiesz, bo nie masz zielonego pojęcia co myśleć, nie było przekazu z tv wiec klapki w głowie są na off.
No ale skoro uważasz ze cegielni mniej truje obszar niż zamek to okej, dla mnie jedno i drugie powinno funkcjonować.
  • Odpowiedz
@muak47: Myślisz że jak będziesz szczekal, to w końcu dostaniesz atencje. Ale widzisz, w miejscu gdzie mieszkam zwykle szkoli się psy a nie zostawia luzem przez całe ich życie.
Odpowiedziałem ci wystarczająco i na tyle, ile zasługujesz. To nie moja wina że nie podoba ci się odpowiedź. Poważni dyskutanci nie reagują natomiast na whatabaoutism.
  • Odpowiedz
@SkeletonKing: Poważni dyskutanci odpowiadaj na zadane pytanie czego nie raczyłeś zrobić. Natomiast ignoranci i ludzie bez wiedzy zawsze wplatają zagraniczne wyrazy w swoje słowa, taki sposób na dowartościowanie się. Na ta chwile ciebie blokuje bo nie ma sensu rozmowa z kimś ktory na jedno zasadnicze pytanie nie chce odpowiedzieć w czym gorszy jest zamek od fabryki palet i cegielni lotnisko pominę. Ja wiem ze te pytanie psuje cała twoja narracje
  • Odpowiedz
Poważni dyskutanci odpowiadaj na zadane pytanie czego nie raczyłeś zrobić


@muak47: Tak, o ile pytanie dotyczy tematu. Ale widzę, że tobie ktoś inny już musi wytłumaczyć, czemu ignoruje się pytania leżące obok tego tematu i będące unikiem w stosunku do głównego wątku.
Blokuj ile chcesz - nie warto w końcu poświęcać ci uwag, skoro 90% treści twoich komentarzy to zardzewiałe szpile ad personam .I jak tak lubisz zarzucać bycie podatnym
  • Odpowiedz