Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 90
@11262: mi tam sie ten zameczek podoba :) okoliczni mieszkancy beda mieli prace, gmina zarobi, jakby jeszcze wlasciciel czesc dochodu przeznaczal na utrzymanie terenu otaczajacego w dobrym stanie to mielibysmy sytuacje win-win :) na zachodzie autostrady i podobne inwestycje powstawaly w latach 60-90 zanim zaczeto wprowadzac tereny tak mocno chronione i wszytko gra a my z powodu opoznienia cywilizacyjnego mamy byc skansenem...
  • Odpowiedz
@100mph: serio? Polska jest wyjątkowo słabo zabudowanym krajem. Można było ten gownozamek postawić w normalnym miejscu a nie niszczyć las. Ale w Polsce nikogo nie oburzyło #!$%@? półwyspu na pół to czemu zamek na terenach Natura2000 miałby
  • Odpowiedz
@11262: Nastepny co gdzieś był i gowno widział, chłopie wiesz jakie tu mamy bezrobocie? Bardzo dobrze ze powstaje ten obiekt, przynajmniej trochę pracy będzie. Ja wiem ze wam miastowym to najlepiej #!$%@? po za miastem lasy i dziki, ale tu żyją ludzie. Wszyscy którzy tutaj na miejscu protestowali to z wielkich miast nie tylko polski, psia jego Mac przyjedzie jeden z drugim na wakacje i #!$%@? go obchodzi ma być naturalnie,
  • Odpowiedz
@muak47: Ale ja nie mam nic przeciwko inwestycjom w takich miejscach jestem ZA... ale żeby to było wszystko zgodnie z prawem, jeśli by dostali pozwolenie to nawet niech wybudują 10 takich zamków, żebyście mieli pracę.
  • Odpowiedz
@11262: Ale tu wszystko szło sprawnie i ładnie, bez niepotrzebnego harmidru i wrzawy. Dopiero jak zrobiła się nagonka telewizyjni-polityczna to zrobił się burdel. I setki ludzi #!$%@? wie skąd i #!$%@? wie na co, ktoś sobie obrał za cel ten obiekt czy to ze względów konkurencji czy polityki i tyle w temacie. Gdyby mie media i te psy z sejmu to już dawno byłoby to skończone i ludzie zadowoleni. Sporo okolicznych
  • Odpowiedz
@baetky: Dane z UP możesz sobie wsadzić, rzeczywistość jest zupełnie inna, już słyszałem w tv jak to mamy najniższy poziom bezrobocia. Proszę przyjechać i żyć tu a nie opierać się na danych rządowych, w tabelki TVP tez wierzysz?
  • Odpowiedz
wiesz jakie tu mamy bezrobocie? Bardzo dobrze ze powstaje ten obiekt, przynajmniej trochę pracy będzie.


@muak47: tworzenie jakiegos nieprzydatnego gowno-zamku tylko po to zeby paru wioskowych nieudacznikow moglo zlapac prace i zerowac na panstwowych pieniadzach, no nie powiem rzeczywiscie pasuje to do dzialan pisu
  • Odpowiedz
@11262 Kolejny ignorant. To jest sztuczny zbiornik a "lasy" wokół to dosłownie uprawa sosny, sadzona w rządkach i poddawana ciągłej przecince. To się niczym nie różni od np. pol kukurydzy. Wokół są wiochy i to akurat genialne że ktoś taka inwestycje prowadzi właśnie w takim miejscu gdzie to pozornie niby dzikie miejsce.

Dokładnie taki sam ryk ignorantów był gdy wycięto "las" pod fabrykę Tesli przy Berlinie - tak działki przemysłowe są w
  • Odpowiedz
@muak47: Macie jakieś 3% bezrobocia, które jest liczone na podstawie danych UP - jak uważasz ze za mało to znaczy, że ludzie nie są porejestrowani i tyle, a nie że GUS kłamie.

a z wrzutami o tvp to nie ten adres, bo to nie u mnie pis w 2019 wygrał wybory tylko w powiecie obornickim, kojarzysz może?
  • Odpowiedz
można natomiast bez pozwolenia wybudować zamek na terenach Natura2000.


@11262: Pozwolenie było wydane, były niewielkie nieprawidłowości z wysepką techniczną w trakcie budowy.

A tak w ramach ciekawostek co do obszarów Natura 2000, to:

Pokrywają one prawie 20 proc. powierzchni kraju.
  • Odpowiedz