Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie #seks #czujezleczlowiek #tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Czy jestem złym człowiekiem?
Od ponad roku spotykam się o 3 lata starszą kobieta, która ma 29 lat.

Jej mankament polega na tym, że w wieku 20 lat została potrącona przez samochód i od tego momentu niema czucia w nogach, więc porusza się na wózku.
Jak się z nią kontaktowałem na tinderze to już dobrze wiedziałem jaki mój cel: seks, wykorzystywanie jej "przegranej" pozycji.

Po 3 randkach, wyjawiła mi trochę swoich sekretów.
- że ma własne mieszkanie
- że praktycznie jest 1 osobą od wypadku z którą się spotyka i nawiązuje jakieś relacje.
I dobrze, wiem że dziewczyna coś do mnie "czuje" i ma też świadomość tego, że cholernie trudno będzie jej znaleźć partnera będą na wózku, dlatego robi wiele żebym czuł się w tym związku "dobrze"

Jak czuje się dobrze:
- nie płace za mieszkanie, prąd, media. Dlatego, jestem w stanie odłożyć praktycznie całą moją wypłatę albo na "wkład własny" do mieszkania albo na auto.
- Jedzenia też nie kupuje bo wszystko robi to ona, ja tylko gotuje (dawniej ona zamawiała jedzenie. No ale moje gotowanie to kolejna "karta przetargowa" rozczulająca jej serce)
- ona całkiem dobrze zarabia, pracuje zdalnie jako UI/UX
- No i największy plus, to seks na zawołanie.

Czy jestem bardzo złym człowiekiem, jak na obecną chwilę jestem w 100% pewien, że nie chciałbym być do końca życia z taką osobą, tylko maks 3-4 lata żeby sobie odłożyć hajs. Wiem, że na pewno bym chciał mieć kiedyś dzieci a nie wyobrażam sobie posiadania dziecka z osobą jeżdżącą na wózku i choćby tego, że za x lat będę musiał się nią zajmować.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62e2894cc4d073d02fead0ed
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 230
na obecną chwilę jestem w 100% pewien, że nie chciałbym być do końca życia z taką osobą, tylko maks 3-4 lata żeby sobie odłożyć hajs


@AnonimoweMirkoWyznania: brzmi jak opowieść sporej części niedojrzałych lasek o ich relacjach z mężczyznami. Ogółem to jest to słabe, ale co zrobisz, taka natura, że silniejszy wygrywa.
#!$%@?, niech ktoś wrzucić to na "Anonimowe Wyznania Kobiet" tylko niech odwróci sytuacje xD


@arti040: nic by się nie stało. Przecież każdy już zdążył się przyzwyczaić do kobiet, które spotykają się ze starszymi, często o 30-40 lat, często wymagającymi opieki, facetami. Mieszkają z nimi, oni o wszystko dbają i sponsorują zachcianki ¯\_(ツ)_/¯
#!$%@?, niech ktoś wrzucić to na "Anonimowe Wyznania Kobiet" tylko niech odwróci sytuacje xDDDDDDDD


@arti040: Pytanie "po co"? Jeden z nowych, #!$%@? motywów na tym portalu to właśnie to pajacowanie z odwracaniem sytuacji.

I jeszcze jaranie się tym za każdym razem jakby było śmieszne

NIECH KTOŚ ODWRÓCI SYTUACJĘ XDDDDDDDDD
@Purple

Przez takich jak ty, ten świat jest #!$%@?.


Nieprawda. Świat jest #!$%@? u swoich podstaw, takie są po prostu jego właściwości, które mają wpływ na istoty żywe w nim występujące i determinują ich zachowania (mechanika kwantowa, czy bardziej ogólnie biochemia). Ludzie, którzy są bardziej świadomi niż inne zwierzęta mogą jedynie próbować postępować inaczej, ale pod groźbą niezaspokojonych potrzeb, stąd dylemat OPa. Jest na to jedno prawidłowe rozwiązanie: rozwinięcie technologii, która pozwoli
@AnonimoweMirkoWyznania: No jesteś. Zły do szpiku kości XD Ty se walisz konia po napisaniu tego typu rzeczy? Laska ma ciężką sytuacje i chce kogokolwiek (ty jesteś tym kimkolwiek XD); ty kisisz się z kimś do kogo nic nie czujesz za lekkie benefity finansowe.

Nie jesteś zły, jesteś meh.