Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie #seks #czujezleczlowiek #tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Czy jestem złym człowiekiem?
Od ponad roku spotykam się o 3 lata starszą kobieta, która ma 29 lat.

Jej mankament polega na tym, że w wieku 20 lat została potrącona przez samochód i od tego momentu niema czucia w nogach, więc porusza się na wózku.
Jak się z nią kontaktowałem na tinderze to już dobrze wiedziałem jaki mój cel: seks, wykorzystywanie jej "przegranej" pozycji.

Po 3 randkach, wyjawiła mi trochę swoich sekretów.
- że ma własne mieszkanie
- że praktycznie jest 1 osobą od wypadku z którą się spotyka i nawiązuje jakieś relacje.
I dobrze, wiem że dziewczyna coś do mnie "czuje" i ma też świadomość tego, że cholernie trudno będzie jej znaleźć partnera będą na wózku, dlatego robi wiele żebym czuł się w tym związku "dobrze"

Jak czuje się dobrze:
- nie płace za mieszkanie, prąd, media. Dlatego, jestem w stanie odłożyć praktycznie całą moją wypłatę albo na "wkład własny" do mieszkania albo na auto.
- Jedzenia też nie kupuje bo wszystko robi to ona, ja tylko gotuje (dawniej ona zamawiała jedzenie. No ale moje gotowanie to kolejna "karta przetargowa" rozczulająca jej serce)
- ona całkiem dobrze zarabia, pracuje zdalnie jako UI/UX
- No i największy plus, to seks na zawołanie.

Czy jestem bardzo złym człowiekiem, jak na obecną chwilę jestem w 100% pewien, że nie chciałbym być do końca życia z taką osobą, tylko maks 3-4 lata żeby sobie odłożyć hajs. Wiem, że na pewno bym chciał mieć kiedyś dzieci a nie wyobrażam sobie posiadania dziecka z osobą jeżdżącą na wózku i choćby tego, że za x lat będę musiał się nią zajmować.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62e2894cc4d073d02fead0ed
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 230
@AnonimoweMirkoWyznania: Według jednej z filozofii wszyscy ludzie to jedna dusza/osoba tworząca całość. Przeżywamy te miliardy życ w inny sposób by wyciągnąć doświadczenia z każdego. Wiec tak naprawdę szkodzisz sam sobie :P
Pomijając to.
Chciałbyś by ktoś tak słabo zachowałsię względem ciebie ? Teraz ty Ją wykorzystujesz a może za parę lat ktoś ciebie w taki czy inny sposób będzie tak "ruchał"? Wtedy już mniej spoko co ?
Przestań lasce życie marnować.