Wpis z mikrobloga

Jak zniszczyć życie facetowi, którego nie lubimy w kilku krokach:

1. Zakładamy konto na wykopie, jeżeli nie jesteśmy kobietą, to zaznaczamy tę funkcję, żeby mieć pod nickiem pasek koloru różowego (ważne).

2. Postujemy przez dwa miesiące memy i czekamy aż kolor nicku zmieni się z zielonego na pomarańczowy, aby wtopić się w tłum.

3. Namierzamy usługodawcę płci męskiej. Może być ktokolwiek. Nie tylko tatuażysta i masażysta - przejdzie nawet murarz, ogrodnik, elektryk - ważne, żeby wylosował przy porodzie posiadanie odstającego kawałka mięsa (wtedy jest napiętnowany przez społeczeństwo jako potencjalny napastnik i gwałciciel).

4. Przygotowujemy wpis, który robi z niego agresora. Dodajemy dużo detali, żeby było legitnie. Upubliczniamy jego wizerunek.

5. Simpy i białorycerze (cuckoldwhera) rzucają się, żeby zmasakrować jego media społecznościowe. Wspierają ich przedstawicielki empatycznej płci, które zaczynają politykować i pisać o piekle kobiet oraz życzyć mu śmierci.

6. Wpis zdobywa tysiące plusów od cucków i julek. Nasza ofiara zostaje „zcancelowana” - nie będzie już miała klientów, a piętno pozostanie na zawsze. Bez względu na to czy udowodni swoją niewinność, czy nie. **Żona go zostawi przez niesmak + co ludzie powiedzo i sprawi, że odwrócą się od niego dzieci.

7. Nie trzeba niczego nigdzie zgłaszać, ani przestawiać dowodów! To takie proste.
Jesteś kobietą (albo ją udajesz) - możesz wszystko!**

8. #pieklokobiet

#pieklomezczyzn #tatuaze #blackpill #redpill #p0lka #rozowepaski #niebieskiepaski #afera
TywinLannister - Jak zniszczyć życie facetowi, którego nie lubimy w kilku krokach:

1...

źródło: comment_16589999106syPhT64n0CXT06rdBU6uj.jpg

Pobierz
  • 259
@aegispolis: Ale co on niby niszczy? Wrzuca info o jakimś anonimowym koncie na wykop i co miałoby się stać? Najwyżej założy sobie nowe konto na wykopie (nawet nie wiadomo czy to faktycznie kobieta jest). Już nie mówiąc o tym, że nawet ci ludzie żądający wyjaśnień od różowego paska przedstawili mocniejsze dowody w postaci wpisów o braku chłopaka sprzed paru dni, niż autorka.
W drugiej sytuacji gość ma niszczoną karierę i za
@Tywin_Lannister: ja niestety miałem podobna sytuację jak ten tatuażysta i nie zazdroszczę mu. Niby po imprezie jadąc windą z koleżanką mojej dziewczynie "chciałem ja pocałować" a potem na pożegnanie złapałem ją za tyłek. Jak mi to napisała to mnie zamurowało, i nie wiedziałem co zrobić, byłem wtedy pijany i miałem luki w pamięci więc napisałem że jak coś takiego miałem miejsce to przepraszam i że nie pamiętam tego, nie wiem liczyłem
@Tywin_Lannister: Ano właśnie. Osoba "zamurowana ze strachu" najpierw nie wie, żeby z tym iść na policję (dziękuje za te pomocne rady XD). Niby wstydliwa sprawa, przecież "na policji nie uwierzą", ale na portalu ze śmiesznymi obrazkami uwierzą i już nie jest wstydliwe.

Zauważcie, że cała historia zaczyna się od razu z grubej rury: proszę unikać pana X i link do niego. Czy jest łatwiejszy przepis na "przypadkowy" lincz?
@Tywin_Lannister: Wykopki osądziły już nie jednego niewinnego. Nie bronie typa, też mnie zbulwersował wpis kobiety która (niby) została molestowana, ale niewielu ludzi zdaje sobie sprawe z tego że w dobie internetu bardzo łatwo zniszczyć człowieka bezpodstawnie. Ta molestowana kobieta powinna złożyć zeznania na policji i oni powinni się tym zająć a nie internauci. Bardzo łatwo zniszczyć w ten sposób człowieka szczególnie że nie wiadomo czy to nie jest fejk. Wszyscy zakładają
@EissIckedouw:

nie ma takiego prawa?

Nie. Osoby, które fałszywie oskarżają i pomawiają w internecie są nietykalne jeżeli chodzi o prawo karne. Można się z nimi co najwyżej sądzić latami cywilnie jak ktoś jest bogaty.

Ale nie ma prawa które mówi, że jeżeli publicznie poczynione oskarżenie się nie potwierdzoło to osoba oskarżająca dostaje zarzuty. Nie dostaje, a powinna.
@aegispolis "@Bigmouthprick: A niby gdzie? Co ty mi insynuujesz za rzeczy, których ja nigdy nie powiedziałem? Hipokryzja leży w tym, że te same osoby twierdzą, że opka jest winna linczowi"

Wskaż mi proszę jeden przykład, gdzie we wpisie jest nawoływanie do linczu tej laski, bo ja tu widzę tylko wyśmiewanie postawy wykopków i ich krucjaty przeciwko potencjalnie wymyślonemu przestępstwu.

Podkreślam "potencjalnie", bo mogło się wydarzyć, może za jakiś czas usłyszymy o sprawie