Wpis z mikrobloga

Jak zniszczyć życie facetowi, którego nie lubimy w kilku krokach:

1. Zakładamy konto na wykopie, jeżeli nie jesteśmy kobietą, to zaznaczamy tę funkcję, żeby mieć pod nickiem pasek koloru różowego (ważne).

2. Postujemy przez dwa miesiące memy i czekamy aż kolor nicku zmieni się z zielonego na pomarańczowy, aby wtopić się w tłum.

3. Namierzamy usługodawcę płci męskiej. Może być ktokolwiek. Nie tylko tatuażysta i masażysta - przejdzie nawet murarz, ogrodnik, elektryk - ważne, żeby wylosował przy porodzie posiadanie odstającego kawałka mięsa (wtedy jest napiętnowany przez społeczeństwo jako potencjalny napastnik i gwałciciel).

4. Przygotowujemy wpis, który robi z niego agresora. Dodajemy dużo detali, żeby było legitnie. Upubliczniamy jego wizerunek.

5. Simpy i białorycerze (cuckoldwhera) rzucają się, żeby zmasakrować jego media społecznościowe. Wspierają ich przedstawicielki empatycznej płci, które zaczynają politykować i pisać o piekle kobiet oraz życzyć mu śmierci.

6. Wpis zdobywa tysiące plusów od cucków i julek. Nasza ofiara zostaje „zcancelowana” - nie będzie już miała klientów, a piętno pozostanie na zawsze. Bez względu na to czy udowodni swoją niewinność, czy nie. **Żona go zostawi przez niesmak + co ludzie powiedzo i sprawi, że odwrócą się od niego dzieci.

7. Nie trzeba niczego nigdzie zgłaszać, ani przestawiać dowodów! To takie proste.
Jesteś kobietą (albo ją udajesz) - możesz wszystko!**

8. #pieklokobiet

#pieklomezczyzn #tatuaze #blackpill #redpill #p0lka #rozowepaski #niebieskiepaski #afera
Pobierz TywinLannister - Jak zniszczyć życie facetowi, którego nie lubimy w kilku krokach:

1...
źródło: comment_16589999106syPhT64n0CXT06rdBU6uj.jpg
  • 259
@Tywin_Lannister: też mnie to rozwaliło.Żadnych dowodów poza samymi słowami i już wszyscy jej uwierzyli.Jakby mnie ktoś probował zgwałcić to poszedłbym raczej na policje a nie robił wpis na wykopie.Do tego ten gwałt to było dotykanie krawędzi majtek przy robieniu tatuażu na udzie - no faktycznie 100% gwałt.xD Nie twierdze że na pewno typ jest niewinny, ale no strasznie mi sie nie kleją zeznania OPki i nie podoba mi sie szczucie na
@Tywin_Lannister:

W sraki. Nie ma nic prostszego do podrobienia niż okna rozmowy / czatu.


xD no napewno

To może być nawet akcja konkurencyjnego studia tattoo, żeby typa zniszczyć. Nic nie wiemy na ten moment.


Ale tu mowa o jednym typie a nie o studiu, tak naprawdę studio zostało pochwalone za poprawną postawę wobec tego typa.

Ogólnie sam jestem przeciwko samosądowi, ale w tym przypadku wydaje mi się to dość legitne, a
Ogólnie sam jestem przeciwko samosądowi, ale w tym przypadku wydaje mi się to dość legitne, a jedyne komentarze przeciw są głównie przykładem mizoginizmu.


@Greensy: to co napisałeś brzmi, jak „nie jestem rasistą, ale…”.

Jak jesteś przeciwko samosądowi to go nie dokonuj. Nie ty jesteś od decydowania, co jest „legitne”, a co nie, tylko sąd.

I nie wyskakuj z mizoginią, bo póki co to widzę tu szczyty mizoandrii - niszczycie życie facetowi
@aegispolis: „Misiu”, tu jest inna dyskusja niż tam.

Jakbyś się czuł gdyby jakaś kobieta na wykopie zarzuciła ci, że ją molestowałeś / zgwałciłeś - co byłoby nieprawdą - a wpis by dostał ponad tysiąc plusów?

Twoje media społecznościowe zostałyby zaspamowane, że jesteś agresorem i napastnikiem seksualnym.

Jakbyś to wytłumaczył swojej rodzinie i partnerce?
Jakbyś się czuł gdyby jakaś kobieta na wykopie zarzuciła ci, że ją molestowałeś / zgwałciłeś - co byłoby nieprawdą - a wpis by dostał ponad tysiąc plusów?


@Tywin_Lannister: A to zależy, czy bym ją molestował. Jeśli tak, to zdecydowanie by się mi należało. Ty wiesz, że było inaczej? Bo twój post opiera się na takim założeniu właśnie, mimo że niby sam to krytykujesz.

Generalnie to nie masz żadnych powodów aby tak