Aktywne Wpisy

kimunyest95 +35
Zawsze mnie to u Polakow zastanawia, ze co jak co, ale w kwestii motoryzacji to sa chyba najwiekszymi OMNIBUSAMI w galaktyce, majac nedzne doswiadczenie empiryczne. Nie majac zadnej wiedzy lub bardzo ograniczona, sa w stanie niemalze zagryzc kogos w dyskusji, obrazac, dyskredytowac, w oparciu jedynie o zaslyszane historie / wiedze nabyta na uniwersytecie chlopskiego rozumu / lub w nawiazaniu do instytutu danych z d--y (BO IM SIE WYDAJE).
- chlop jezdzi 20 letnim
- chlop jezdzi 20 letnim

Cierniostwor +111





źródło: comment_1658984125TdpTYzDilZfvpuyz79vMKj.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
źródło: comment_16590033727vHAYgv5eJL4bHG4mlp4ho.jpg
Pobierzźródło: comment_165904264878zJHb64PneUHOq7pluMhl.jpg
Pobierz