Wpis z mikrobloga

@4ntymateria: aż mi się przypomniało jak poszedłem na rozmowę o pracę na jakiegoś informatyka w sklepie meblowym. Jako że pierwsza praca po studiach i akurat pandemia mocno a do tego miasto powiatowe to na pytanie o zarobki odpowiedziałem że 3k na rękę bedzie ok, typek mówi że nie ma problemu. Poszedłem na dzień próbny i się dowiedziałem od niedoszłych kolegów z działu że praca to 6 dni w tygodniu po 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tellet: lmao, jakbyś zobaczył ile zarabiam i gdzie, to byś padł, po drugie masz jakieś trauny z przeszłości związane z pracą na magazynach, czy coś? ( )
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dezerter10: już Ci mówię, w to liczy się stawka nocna, premie swiateczna(nie przysługuje jeśli pracujesz mniej niż 3 miesiące) premia uznanowia i frekwencja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@4ntymateria: bardzo mi miło, że wziąłeś to do siebie, śmiesznie że tak cię to ubodło. I jeszcze ty zarzucasz mi coś o jakichś traumach z magazynami xD
No ale pewno jesteś tym mitycznym budowlańcem , co to robi 30k/m-c na kafelkach i powiesz teraz, że każdy robol bez podstawówki tyle zarabia, a taki prosto z UP w januszexie to w ogóle 50k dniówki ma.