Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że największy ból dupy o pomaganie Ukraińcom mają patusy? Jak jeszcze krytykę socjalu dla Ukraińców mogę zrozumieć, zwłaszcza gdy ktoś jest całkiem za likwidacją socjalu, ale przecież patologia potrafi się zesrać o dobrowolne zbiórki XD

#heheszki #humorobrazkowy #pasjonaciubogiegozartu #ukraina #rosja #wojna #wojsko
Pobierz
źródło: comment_16589117478GmXUkdoBzv3JoDggou2Qz.jpg
  • 70
zwykle wyborca centrowy o poglądach liberalnych, nieposiadający własnego zdania, lecz idący za tłumem, bezkrytycznie ufający popularnym mediom,


@afromort: to przeicęz typowy prawak też tu pasuje. Nieposiadajacy wlasnego zdania, idacy za tłumem, bekrytycznie ufajacy wlasnym mediom i koemntarzom w intenrecie.
Przecięz wiekszosc wyborców w Polsce to prawacy w ostatnich latach. Fajnopolcy to mniejszosc.
@skitarii: Ja myślę że żule mają jakiś związek, nie wiem spotykają się online czy coś bo każdy ma odp. Jak im nie dasz 2 zł to odpowiadają „ a ukraińcy to dostają a my Polacy nie…”
urła, chyba jakiś prikaz przyszedł od Urbana żeby zdyskredytować używających tego słowa, bo to co się ostatnio dzieje to jest żart xd


@afromort: nie, po prostu każdy ma bekę z chochoła którego postawili sobie twórcy tego określenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przecięz wiekszosc wyborców w Polsce to prawacy w ostatnich latach. Fajnopolcy to mniejszosc.


@szurszur xD
Powiedz mi, dlaczego większość osób głosuje na PiS. Pewnie dlatego, że PiS ich kupił lewicowym rozdawnictwem xD bardzo prawacki elektorat
@skitarii: I zawsze jest ten sam argument: "a na biedne/głodne/chore dzieci to czemu nie dają?" Otóż:
1. Na biedne/głodne/chore dzieci co chwila ktoś zbiera, a tu była jedyna szansa, by wreszcie zebrać na coś fajnego, tj. nowoczesne narzędzie pola bitwy, które wali pociskami rakietowymi. Biedne/głodne/chore dzieci niestety nie nadają się do zwalczania broni pancernej i personelu przeciwnika, chyba że je zrzucać z samolotu i komuś spadną na głowę, ale to mało
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@skitarii: Wystarczy zobaczyć po fejsie czy tiktoku madki 500+ ktore popieraja konfe spamia tym gównem to samo samiec alfa z flaga polski na profilowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@BezczelnyHusarz: madki 500+ popierają konfe xdddd dzisiaj nic śmieszniejszego nie przeczytam xd
Powiedz mi, dlaczego większość osób głosuje na PiS. Pewnie dlatego, że PiS ich kupił lewicowym rozdawnictwem xD bardzo prawacki elektorat


@Wokawonsky: Bo prawacki elktorat tęz popiera rozdanwictwo. Przeciez wg badania nawet wyborcy Kofnederacji najbardziej popieraja socjale PiS. Poza tym o ''prawackowatosci'';) w PL decyduje stanowisko w kwestiach światopogladowych i lgbt.