Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że największy ból dupy o pomaganie Ukraińcom mają patusy? Jak jeszcze krytykę socjalu dla Ukraińców mogę zrozumieć, zwłaszcza gdy ktoś jest całkiem za likwidacją socjalu, ale przecież patologia potrafi się zesrać o dobrowolne zbiórki XD

#heheszki #humorobrazkowy #pasjonaciubogiegozartu #ukraina #rosja #wojna #wojsko
Pobierz
źródło: comment_16589117478GmXUkdoBzv3JoDggou2Qz.jpg
  • 70
Tak, boli mnie to, że jest nagonka na używających tego słowa i określanie ich patusami, a np. wyzywanie przez patusów ludzi od onuc, szurów, lemingów, pisiorów, powców, konfiarzy, etc. już jest ok.


@afromort: czemu cię to boli, skoro faktycznie patusy tego słowa używają? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A dlaczego by nie miały krzyczeć? Najpierw zlikwiduj biedę u siebie a potem pomagaj systemowo podatkami również tych biednych ludziom z innego kraju.


@ediz4: biedę powinni ludzie sami likwidować pracą. Marzy ci się jeszcze więcej socjalu? XD
no tak, bo przecież używają go patusy. Czemu masz o stwierdzenie tego taki ból dupy? (


@skitarii:

Gość ci wyłożył na talerzu etymologie słowa fajnopolacy , której sądząc po twoich postach nigdy nie znałeś, a ty usilnie starasz się dyskredytować tych, którzy go używają, wygłaszając brednie o rzekomo powszechny używaniu go przez patusów.

Sam używasz słów, w tym neologizmów, które używa na co dzień patola, bo nie wiem czy wiesz, ale
@skitarii: ogólnie najbiedniejszych jest najwięcej i jak np trzeba będzie na fz leczyć dodatkowe 2mln ukraińców to właśnie nejbiedniejsi dostaną po dupie bo to ich miejsca są zabierane. bogatsi i tak z nich nie korzystali. To samo z miejscami p;racy dla najmniej wykwalifikowanych, miejsca w publicznych żłobkach, przedszkolach, szkołach itd. Tych ludzi nie stać na to żeby w razie co dołożyć 3k miesięcznie i wysłać dzieci do prywatnych placówek i taki
Zauważyliście, że największy ból dupy o pomaganie Ukraińcom mają patusy?


@skitarii: Marcina Roli nie nazwałbym patusem, choć uważam go za śmieszną postać. :)

Chyba że masz na myśli słynne bezpłatne przejazdy dla uchodźców, ale to chyba nie jest określone konwencjami międzynarodowymi.

zlikwiduj biedę


@ediz4: Wygląda jak żywcem wyjęte z retoryki fajnopolaków. ( ͡° ͜ʖ ͡°)