Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że największy ból dupy o pomaganie Ukraińcom mają patusy? Jak jeszcze krytykę socjalu dla Ukraińców mogę zrozumieć, zwłaszcza gdy ktoś jest całkiem za likwidacją socjalu, ale przecież patologia potrafi się zesrać o dobrowolne zbiórki XD

#heheszki #humorobrazkowy #pasjonaciubogiegozartu #ukraina #rosja #wojna #wojsko
Pobierz
źródło: comment_16589117478GmXUkdoBzv3JoDggou2Qz.jpg
  • 70
@skitarii: Ponad tydzień temu przelałem na fundacje dla zwierząt z mojej okolicy dokładnie na koty kilka stówek i zapomniałem zrobić incognito i zostało imię i nazwisko , nie minęły dwa dni a patuska z miasteczka na grupie regionu wrzuciła scenę jak tak można marnować pieniądze lepiej pomoc tym którzy nie maja pracy xdddd
@afromort: w ciagu ostatnich 24 godzin pojawily sie co najmniej 3 watki o charakterze seansu piętnowania ludzi uzywajacych tego slowa. Raz sa patologią, innym razem ruskimi agentami, jutro sie okaże, że zlodziejami xD to zwykla propaganda, która ma zestawić takich ludzi w jednym szeregu z najgorszymi cechami, z ludźmi biednymi (ktorymi jak kazdy wie lewica gardzi najmocniej), z agentami obcego wpływu, szumowinami, najgorszym elementem jaki istnieje, tylko dla tego, ze uzyl
@skitarii: już widzę jak menelnia z ulicy używa słowa fajnopolak xd kurła, chyba jakiś prikaz przyszedł od Urbana żeby zdyskredytować używających tego słowa, bo to co się ostatnio dzieje to jest żart xd


@afromort: Poszła jakaś instrukcja ewidentnie i próbują mi zabrać moje ulubione słowo na opisanie libko-leminga z plakatem kuby wojewódzkiego i tvn24 nadającym na kaczora dyktatora ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Inb4 nie, nie jestem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
jak w Klanie wprowadzono postać cioci Stasi z Kazachstanu

@Jin: to chyba ona miała taką dramatyczną reakcję słowami "buożesztymój" jak Krecik "ah jo"? xD
Bo do dziś mam to w bani i to z nią mi się kojarzy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@skitarii: To proste. Kto jest patusem? Ludzie centrum którzy dają żyć innym i nie są skrajni a są wyzywani od libkow, czy skrajna psychoprawica?

Psychoprawica to mentalność chłopów pańszczyźnianych, przeraża mnie tylko jak liczna to jest grupa.

Z tak liczna grupa kretynow nigdy w kraju nie będzie dobrze
@skitarii: Moja „znajoma”’ z liceum, produkcje bombelkow zaczela w wieku 17 lat. Na ten moment naprodukowała już 4, żyje z socjalu i nie wiem czy jej maz gdzieś pracuje czy nie, ciagle wrzucają jakieś foty z libacji wiec ciężko ocenić xD pierwsza darła mordę ze Ukraińcy dostana mieszkania socjalne od razu a ona musi czekać xD