Wpis z mikrobloga

to całkowicie logiki jest pozbawione.


@Hfishman1: jak połowa tych obostrzeń covidowych. Do restauracji musiałeś wejść w masce, a przy stoliku jadłeś bez maski xD A największym debilizmem było to, że zaszczepionych nie wliczali do różnych limitów, mimo, że każdy z nich też mógł zachorować lub roznosić chorobę. Właśnie jak ktoś był niezaszczepiony i go covid wział to większę szanse ze go mocniej poskłada, więc taki ktoś nie łaziłby po galeriach bo
Do restauracji musiałeś wejść w masce, a przy stoliku jadłeś bez maski xD


@wojtek777: Pamiętam jak nad morzem mój znajomy musiał zasłaniać twarz aby przejść 2,5 metra do stolika w ogródku restauracji, bo obsługa nie chciała go wpuścić bez...

Co tam że cały dzień pracujesz z kimś obok bez maski, to całkowicie logiki jest pozbawione.


@Hfishman1: Ta, przez fałszywą dychotomię ludzie myślą że są wierzący w naukę i debile antyszczepy.
Właśnie jak ktoś był niezaszczepiony i go covid wział to większę szanse ze go mocniej poskłada, więc taki ktoś nie łaziłby po galeriach bo by ogarnął ze jest chory


@wojtek777: przy covidzie to nie ma aż takiego znaczenia, bo zaraża się przed pojawieniem objawów. Tzn można chodzić dzień dwa, czuć się bardzo dobrze i zarażać, a objawy typu gorączka pojawią się np 3 dnia. Branie rozwoju wirusa w organizmie na chłopski
@Hfishman1: ja ostatnio oglądam filmik na youtubie jakis filipinczyk pokazuje jak zamontowac jedna rzecz w lazience z ikei a patrze #!$%@? co on ma na ryju oczywiscie maske XD XD XD
największym debilizmem było to, że zaszczepionych nie wliczali do różnych limitów, mimo, że każdy z nich też mógł zachorować lub roznosić chorobę. Właśnie jak ktoś był niezaszczepiony i go covid wział to większę szanse ze go mocniej poskłada, więc taki ktoś nie łaziłby po galeriach bo by ogarnął ze jest chory. A ci zaszczepieni lekko przechodzący nawet nie wiedzieli, że mają covida i łazili bez limitów.


@wojtek777: XD
@Hfishman1: U nas w Polsce było rok temu nie lepiej... srodek lata i zakaz używania wiatraków przenośnych (bo mogą wirusa rozprzestrzeniać) kij z tym ze w całym budynku w suficie są wiatraki co wała nawiew w dół, tamte nie rozprzestrzniały już wirusa XD
@Hfishman1: Nawet nie zaczynaj xD U mnie w pracy musze nosic maske na korytarzu laczacym biura i robic testy 3 razy w tygodniu. Na uczelni dalej niektore zajecia i egzaminy sa zdalne. Nakaz noszenia maseczek w transporcie publicznym dalej utrzymany. Ostatnio stara baba sie do mnie uczepila o to xD
@K_Feras_P serio jeszcze ktoś testów wymaga. Rzadko komunikacja jeżdżę, ale ostatnio w pociągu w połowie trasy kontrola była i pyta pani czemu maski nie mam. A ja ojej zapomniałem ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Gasikfps to że po 23 września znowu wszystko wraca jest bardziej niż oczywiste. Z psychopata ministrem zdrowia innej opcji nie ma