Wpis z mikrobloga

@Mordeusz: Ehe, tylko jak jest dzień żebrania czyt. wpłacania donejtów to wszyscy napinają się na Dwarf Fortress FTL, Noita, albo jakaś społecznościówki typu planetarka, albo kiedyś karty. Nie widziałem, aby większość głosująca portfelami wymagała indyków, czy nowych gierek
@Mordeusz: A więc ksentofonowa rewolucja się rozpoczęła. Żmiję na własnym łonie nasz Pan Ojciec wyhodował ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślicie, że Maciej przeprowadzi akcję odwetową? Coś w stylu "Nocy długich noży", wyłapie Ksentofona i innych rewolucjonistów i słuch o nich zaginie? ( ͡º ͜ʖ͡º)

ma swoją działalność, więc daje sobie radę poza streamowaniem


Tak sobie daje radę, że co jakiś czas jest
@KingLeeBruce: Nawet jeśli Ksentofon dostaje 100% z jutuba, to ja wątpię, że byłoby łatwo znaleźć zastępcę, to przecież tylko kilka stówek miesięcznie, a uploady są prawie codziennie.

Tak sobie daje radę, że co jakiś czas jest zbiórka na jedzenie i opłaty w danym miesiącu ( ͡º ͜ʖ͡º)


To była odpowiedź do kolesia od Żabki. Czyli gdyby streamy zniknęły, to by i tak zarabiał. A skoro ludzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mordeusz: mam takie same odczucia. Jak grał w tego Phoenix pointa miesiąc to tylko wchodziłem na sekundę i od razu wyłączałem. Teraz znowu noita i inne pierdy. Skoro Maciej nie chce mieć widowni to niech tak będzie
@TwujKoshmar: Ja w ogóle mam wrażenie jakby Ojciec od jakiegoś czasu strimował za karę. Normalnie jakby wyrok jakiś odsiadywał i częścią kary było strimowanie gierek. Wchodzę na jadisco, a tam stękanie miliard, energia prowadzącego na poziomie -1000, wszystko #!$%@?, wszyscy twórcy to debile (no z wyjątkiem Robertsa, który wydał jakiś alpha prototyp i sekciarze się cieszą), włączy coś na 20 minut, po czym "No fajnie, fajnie, słodkie, a co tam u