Wpis z mikrobloga

@Nowelizacja po prostu o przyklask przegrywow na mizoginistyczne komentarze jest niezwykle łatwo, stąd tyle plusów przy komentarzu @moll xD szkoda,że kobieta kobiecie tak potrafi przywalić chamskim tekstem,bo ważniejszy jest poklask wykopków niż jakiś merytoryczny komentarz.

Też średnio podoba mi się to co robi opka ale wyzywanie jej jest kompletnie poniżej wszelkiej krytyki. Randka to nie jest zobowiązanie dla którejś ze stron, a każdy jest dorosły i odpowiada za siebie, jakby faceci się
@moll:

Pękła Ci dupa... po co te wymówki? Mnie też #!$%@? jej aktywność – ale siedzę cicho i nie podbijam jej ego swoimi nerwami. Gdyby każdy zignorował te wysrywy, to po jednym dniu jej rzekomych eksperymentów, kolejnym by się nie pochwaliła.

Choć... może... to wszystko ma jakiś wymiar edukacyjny ¯\_(ツ)_/¯

Chłopacy zobaczą, że stawianie lasce na pierwszej randce – nie przyniesie pożądanych efektów.
A laski będą wiedziały co zrobić, gdy jest
@moll ja nikogo nie bronie, bo powiedziałam,że mi się to nie podoba. Ale #!$%@? jej za to,że faceci sami się godzą na spotykanie i płacenie za nią jest przynajmniej zabawne. Są dorośli, sami podejmują decyzję. XD
@ZmiksowanaFretka no i krzywdzi Cię to jak dwie obce Ci osoby spędzają razem czas? Bo ponawiam, faceci w pełni się godzą na spotkanie, KTÓRE NIE JEST ŻADNYM ZOBOWIĄZANIEM i świadomie biorą ryzyko, że nic z tego nie wyjdzie. Opka ich do niczego nie zmusza. No lol
@rozowyslonikx: jak dla mnie nie ma nic wyzywającego w tym stroju XD body zajebiste, spódniczke bym wymieniła na dżinsową, choć sama bym założyła długie szerokie spodnie, no ale to ja
choć tego czelendżu nie popieram, doskonale się czyta komentarze pod nim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@moll:

o co mi pękła dupa?


Ty mi powiedz :)

Siedzę i się dobrze bawię


No jasne, to świetna zabawa patrzeć każdego dnia, jak głupia karyna z łatwością wykorzystuje i naciąga na żarcie facetów z apki randkowej ¯\_(ツ)_/¯