Wpis z mikrobloga

@laventel: nie zaganiam jej pod kamień, spod którego wypełzła, więc nic mi nie pękło xD

Ja jej nawet nie zabrania się tak ubrać. Ale skoro sama się tym chwali, to mam prawo wyrazić na ten temat przez nikogo nie proszona zdanie.

Zawołaj wszystkich plusujących mój komentarz i im też to powiedz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@moll: Mi tez się tak średnio podoba ten strój, ale pisanie, ze wyglada jak dziwka to przegięcie. Jeszcze te komentarze niebieskich, ze by się wstydzili pokazać z seksownie ubrana 19latka. No na pewno xD
  • Odpowiedz
@Nowelizacja: pewnie że wiem, ale mam tutaj używanie tanim kosztem, więc się bawię xD

Można być seksowna i nie być wulgarną. Jeśli ktoś musi się sprzedawać w taki sposób, to raczej słabo świadczy o całej reszcie jego osoby
  • Odpowiedz
@moll: Każdy ma swój styl. Kwestia gustu. Jestem po prostu przeciwna krytykowaniu kobiet, które ubierają się wyzywająco (może za wyjątkiem jakiś uroczystości lub miejsc gdzie jest określony dress code. Niech się ubierają, jak chcą.
  • Odpowiedz
@Nowelizacja: dlaczego nie mogę tego skrytykować? Nie oplulam jej, nie każę zakładać golfu. Wskazałam tylko, że zamierza wyjść od pasa w górę w bieliźnie. A to raczej nie jest kwestią gustu a pewnych norm społecznych
  • Odpowiedz