Wpis z mikrobloga

@rozowyslonikx: nie wstyd ci, tak po prostu? Pomijając fakt, że ubierzesz się jak tani szon ( ͡º ͜ʖ͡º) to naprawdę nie wstyd ci tak wykorzystywać facetów? Chciałabyś, żeby ktoś wykorzystywał ciebie, czy twoje uczucia? Bo ty się z cudzymi nie liczysz. Jak dla mnie nadajesz się na jakieś leczenie.
  • Odpowiedz
@Krynicka: to body to nie jest bluzka, tylko bielizna. Body bluzkowe inaczej wygląda. Na to powinna coś założyć. Równie dobrze mogłaby włożyć spódniczkę i stanik
  • Odpowiedz
@moll: wydaje mi się, że teraz dużo jest bluzek w tym stylu, z takim gorsetem (?), Mam na myśli stanikowy kroj
To samo z sukienkami, plus modne są satynowa sukienki o bluzki, udające bieliźniana tkanine
  • Odpowiedz
@rozowyslonikx: Czekam z niecierpliwością na moment, gdy ktoś kapnie się i zabierze Cię do drogiej restauracji, a później wyjdzie bez płacenia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Krynicka: no nie, akurat to body zakłada się zamiast stanika - masz tam wszyty miękki stanik, który ma usztywnione "podkówki". Pod coś takiego nie wkładasz już stanika. Dlatego ten fason to bielizna, a nie bluzka. Gdyby to była bluzka, miseczki nie byłyby w ten sposób wszyte
  • Odpowiedz
@rozowyslonikx: a mozesz zrobic wykres zwrotu z inwestycji? % zakrytego ciala do ceny posilkow jakie ci postawi amant? podobno jest prosta zaleznosci miedzy postrzegana atrakcyjnoscia kobiety a % odslonietego ciala, to moglabys sobie potestowac jak wiecej wyciskac
  • Odpowiedz