Wpis z mikrobloga

There's a stigma in this world that men can't talk. Listen, if you're a man and you've got weight on your shoulders, and you think the only way you can solve it's by killin' yourself, please speak to someone. Speak to anyone.

People would rather - I know I'd rather - me mate cry on my shoulder than go to his funeral next week. So please let's get rid of this stigma, and men start talkin'!

#depresja #pieklomezczyzn #przegryw #niebieskiepaski #angielski
  • 13
@lafik:
Fajnie, że podałeś nazwisko - nie znałem gościa, a chciałem pogooglować na jego temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trochę się zdziwiłem, że facet pochodzi z Anglii. Myślałem, że nie jest native speakerem, bo ten jego akcent wydawał mi się jakiś dziwny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z jednej strony mężczyźni słyszą, że mogą być wrażlliwi i mogą płakać oraz mieć równe prawa, z drugiej dostają rozkaz umierania na wojnie w obronie kobiet. To się wewnętrznie kłóci


@sildenafil: Normalna sprawa, że się patriarchalne normy z równościowymi kłócą, a w szczególności w tak drastycznych warunkach które nie istnieją na c odzień czyli gdy jest wojna. No ale mów tak dalej, to może w końcu uznamy, że na wojnie powinny