Wpis z mikrobloga

#tinder #badoo #gownowpis #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow Ten screen mówi sam za siebie. XD Dzisiaj idę 3 dzień z rzędu na szamę z typem z tindera, przypominam, ze mój cel to do końca miesiąca być codziennie na randce w restauracji z innym. Ziomek jest starszy ode mnie o 26 lat, ja zwykle nie podaje fb, ale mnie o to prosił, wiec już uległam. Na zdjęciach nie wyglada na 45 i wydaje się 9/10. Ale gdybym wiedziała, ze tyle ma na prawdę to bym go olała od razu, ale dobra niech już będzie. Zobaczymy dzisiaj co z tego będzie i najważniejsze - czy przyniesie kwiaty
rozowyslonikx - #tinder #badoo #gownowpis #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpas...

źródło: comment_1658573381grtkWf4RvxZgyFFXutJpME.jpg

Pobierz
  • 86
@solo_living_yolo: W Internecie umiejętności nie odgrywają żądnej roli, dlatego że to wygląd determinuje czy laska się tobą zainteresuje i zacznie z tobą konwersację czy nie. Więc możesz być zabawny, ciekawy, ale jeśli laska nie ze chce z tobą rozmawiać, to nici z twoich umiejętności. Może wyjdź już z tego matrixa, co? xD
Dziewczyna NAJPIERW musi w ogóle wyrazić chęć rozmowy z toba, a tego umiejętnościami nie wymusisz na niej.
@solo_living_yolo: Ty jesteś nafurany XD

Na podstawie czego dziewczyna decyduje czy da cię w prawo czy lewo? Mordy
Na podstawie czego decyduje czy z tobą pisać? Mordy

Umiejętności pisania z kobietami są istotne gdy te w ogóle raczą z tobą porozmawiać.

Najpierw spróbuj uzasadnić bzdury w które wierzysz, bo póki co wychodzisz na zwykłego szura.

PS. O dziwo na fake koncie też potrafiłem wzbudzić mityczne emocje u kobiet ( ͡º