Wpis z mikrobloga

#tinder #badoo #gownowpis #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow Ten screen mówi sam za siebie. XD Dzisiaj idę 3 dzień z rzędu na szamę z typem z tindera, przypominam, ze mój cel to do końca miesiąca być codziennie na randce w restauracji z innym. Ziomek jest starszy ode mnie o 26 lat, ja zwykle nie podaje fb, ale mnie o to prosił, wiec już uległam. Na zdjęciach nie wyglada na 45 i wydaje się 9/10. Ale gdybym wiedziała, ze tyle ma na prawdę to bym go olała od razu, ale dobra niech już będzie. Zobaczymy dzisiaj co z tego będzie i najważniejsze - czy przyniesie kwiaty
Pobierz rozowyslonikx - #tinder #badoo #gownowpis #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpas...
źródło: comment_1658573381grtkWf4RvxZgyFFXutJpME.jpg
  • 86
Wszystkim oburzonym chciałbym zakomunikować, że można mieć dokładnie takie samo podejście będąc facetem. Nigdy nie kupowałem dziewczynom prezentów, nigdy nie stawiałem jedzenia ani nawet kwiatka nie kupiłem. Zawsze to one kupowały mi żarcie i robiły prezenty. Byłem i w sumie nadal jestem gołodupcem. Także z mojej perspektywy to nie jest kwestia bycia p0lką, a umiejętność bycia pasożytem. To jednak jest dar, z którym się trzeba urodzić i nie jest to zależne od