Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 76
Ja #!$%@? aby jeździć #pkp w lecie to trzeba być masochistą. #!$%@? pociąg 90 minut jaka przesiadka jakie skomunikowanie wariacie xD

Poświadczenie o spóźnieniu? Tu masz, wszystko Ci przygotowałem. Spoko, możesz wsiąść do dowolnego pociągu w stronę miejsca docelowego, przyjmą Cię bez problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dowolny pociąg w stronę miejsca docelowego: #!$%@?, w tym pociągu tylko z miejscówka, nie ma wolnych miejsc, elo xD

Podróż zaplanowana na 6:30 potrwa prawie 11 xD

#gorzkiezale #polska #pociagi ##!$%@?
Max3nium - Ja #!$%@? aby jeździć #pkp w lecie to trzeba być masochistą. #!$%@? pociąg...

źródło: comment_1658568609CX9dTbe1Uq6sccFaYfZDZY.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@Max3nium: Pisz skargę na konduktora który wyrzucił Cie z tego drugiego pociagu. On #!$%@?, bo miales prawo jechać czymkolwiek, w skardze napisz nr pociagu i godzinę i se dojdą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Max3nium: pociągi w tym kraju to żart. Czasami mamy coś do załatwienia w gminie pod miastem. Normalnie jadę tam 20-25min autem. Ostatnio żona stwierdziła że spróbuje pociągiem. Cała podróż ponad godzinę chociaż teoretycznie miało być 35min xD później okazało się że powrotny pociąg też spóźniony xD
  • Odpowiedz
@Max3nium: akurat pociąg IC 406 "chopin" jeździ codziennie spóźniony od 30 do 180 minut, jest to pociąg który prowadzi wagony z Pragi, Grazu i Budapesztu i tak się składa, że na Węgrzech mają objazdy z powodu nawałnic a w Austrii mają przeciąganie trakcją spalinową z powodu pożaru.

No i ten nieszczęsny Chopin codziennie od miesiąca jeździ spóźniony, będzie jeździł spóźniony do końca sierpnia.

Pisz skargę na konduktora który wyrzucił Cie
  • Odpowiedz
@Elltermare #!$%@?ł właśnie ten pierwszy bo powinien wystawić mu miejscówkę bezpłatną na najbliższy pociąg albo poinstruować że ma się zgłosić do kasy w celu jej uzyskania. Nie można jechać bez miejscówkami w pociągu z obowiązkową rezerwacją miejsc. Jeżeli nie było miejsc w danym pociągu to nie mógł wpuścić
  • Odpowiedz
Dziś rano, pociąg ic opóźniony ponad 70 min. Konduktor idzie sprawdzać bilety w obstawie dwóch „ochroniarzy”. W sumie dwóch dziadków w strojach ochrony, tylko ciekawe po co. Może się obawiali ze dostanie #!$%@? za opóźnienie
  • Odpowiedz
@Max3nium: Dlatego pociągi pasażerskie to przeżytek. Wsiadasz wygodnie w samochód, załączasz sobie klime, puszczasz ulubiona muzykę z tidala i sobie jedziesz.
Nie ma śmierdzących współpasażerów, drżących mordę sebixow patoprawakich, nie ma ich karynek.
Postoje robisz sobie kiedy chcesz i gdzie chcesz.
Letnia podróż tylko samochodem ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Max3nium: za PO jakoś PKP szło w stronę cywilizacji. Odkąd pisowcy psują to wszystko wróciło do połowy lat 90. Masakra jest obecnie, a będzie tylko gorzej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Krzysztof53647: tylko że jak nie jesteś w stanie kierować, tak jak ja teraz, to możesz się położyć a i tak jedziesz, są plusy, do tego dojeżdżasz do centrum miasta i nie przebijasz się przez korki
  • Odpowiedz
Dziś rano, pociąg ic opóźniony ponad 70 min.


@Martinjz: opoznienie najbardziej boli jak czekasz na dworcu albo masz przesiadke. czesto tluklem sie pociagami przez cala polske i jak juz siedzisz w srodku i masz miejscowke to luzik, jedyne co to zostaje opcja przespania sie.

  • Odpowiedz
@gumpa_bobi: W teorii tak, ten pierwszy powinien wystawić miejscówkę. W praktyce, który normalny konduktor wyrzuca kogoś kto utracił połączenie i jego pociąg był opóźniony 90 minut, nawet z pociągów z obowiązkowa rezerwacja.
  • Odpowiedz
@srgs: To mój rekord który widziałem to dwa tygodnie ale to jakiś błąd był xD

Ogólnie mój pociąg którym miałem jechać miał 5 minut opóźnienia, by skończyć na 360 minutach i odwołaniu, bo #!$%@? samobójcę przed Wrocławiem. Odzyskane 100% biletu bo zgłosiłem chęć zwrotu w kasie przed odwołaniem z przyczyn niezależnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A drugiego samobójcę miałem w Sieradzu, to pół godziny czekaliśmy na
  • Odpowiedz