Wpis z mikrobloga

Też nie dajecie atencji lachonom na siłowni? Szuka taka kontaktu wzrokowego, wypina się, kręci się blisko.
Potem chodzi #!$%@? bo ja ignorowales.
Kruciutko z takimi. Niech wie że mnie trzeba zdobyć.
#mikrokoksy #silownia
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sylwester_Zwalon: laski tak nie robią przecież, raczej mąja urojenia że każde chce je obserwuje i są w centrum uwagi, podczas gdy większość facetów ma je w dupie i się patrzą po prostu czy sprzet jest wolny its

Fitnesiary to najgorszy sort kobiety. Nie dość że bardzo rozpieszczone przez największą liczbę podrywajacych gości, orbiterow, cuckow na Instagramie, ultra atencjonowanie, to jeszcze jednocześnie zakompleksione na punkcie swojego ciała
  • Odpowiedz
@mlodyernest: trudności w nawiązywaniu relacji, unikanie kontaktu wzrokowego, monotonny ton glosu, brak rozumienia niektórych słów/sarkazmu/ironii, śmieje się czesto z żartów innych bo wiem że tak wypada a nie dlatego że to mnie śmieszy itd
  • Odpowiedz
i tak lepsza fitnesiara, niż taka co nigdy sportu nie tknęła i po 30 staje się waleniem

Też nie chce zagadywać, bo później trzeba #!$%@? za każdym następnym razem, a small talk mnie męczy bo mam cechy ze spektrum autyzmu


@Sylwester_Zwalon: ale ty wiesz że żeby laska była szczupła to wystarczy dieta i nie trzeba praktycznie ćwiczyć? Są np tancerki, rolkary, koniary, peda-kolarki i inne i nie każda się tak
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc:

ale ty wiesz że żeby laska była szczupła to wystarczy dieta i nie trzeba praktycznie ćwiczyć? Są np tancerki, rolkary, koniary, peda-kolarki i inne i nie każda się tak atencjonuje jak fitnsiara.

No wiem, i co w związku z tym? Te co wymieniłeś to formy aktywności i chyba zdrowe podejście długoterminowe

A inne kwestia też jest taka, że fitnesiary podobnie jak faceci - często nie są zbyt ładne z twarzy i próbują
  • Odpowiedz
  • 0
@mlodyernest: zapomniałem jeszcze o nadwrażliwości na niektóre bodzce. I to.tez nie jest tak że to uniemożliwia funkcjonowanie w normalnym życiu. Wszystkim się wydaje że tak samo postrzegamy rzeczywistośc a tak nie jest do końca


Zobacz definicje highly sentisive person
  • Odpowiedz