Wpis z mikrobloga

@crispy_cornflakes: To nie ja forsuję wersję "w Ukrainie", by podkreślić niezależność Ukrainy - w ogóle co to za debilne tłumaczenie? Czy ktokolwiek zdrowy na umyśle podaje w wątpliwość prawo Ukraińców do własnego kraju? No nie.
To był mój pusty frazes nr1.

A teraz pusty frazes nr2:
Feminatywy były i co z tego? Czy ja się przywalam do motorniczej? A może do dyrektorki, kierowniczki, policjantki, posłanki? Nie.
A takie powtorki jak
  • Odpowiedz
@crest: Jak ktoś nie chce żeby go tak nazywać to raczej nie ma powodu żeby używać tego określenia. Nie jest to sprawa życia i śmierci, tj. jak nie powiem "murzyn" to umrę.
  • Odpowiedz
@Holiday: @anonimek123456: @crest: okej może czuć się, że to słowo ją uraża, czy obraża. Kulturalny człowiek unika raczej sprawiania przykrości drugiej osobie więc nie powinien używać takich zwrotów w jej obecności. Jednak nie wiem czy stosowne jest usiłowanie narzucenia swojego punktu widzenia i punktu interpretacji... może tak, może nie. Wszystko się zmienia

Jednak co najbardziej mnie uderze, to hasło Stop calling me... poważnie. Chcesz pokazać, że
  • Odpowiedz
Jakim cudem nie ma bana za multi skoro na tym poprzednim koncie dostał perma?


@Khorne_: Pomogło odmówienie trzech razy drugiej część koronki do miłosierdzia bożego

Zdrowaś Maryjo, łaski pełna, Pan z Tobą. Błogosławionaś Ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota Twojego, Jezus. Święta Maryjo, Matko Boża, módl się za nami grzesznymi, teraz i w godzinę śmierci naszej. Amen
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lilmati: to jak ktoś sobie zyczy, żeby go nazywać ono, zrobiłoś, poszłoś to też się dostosujesz do czyichś urojeń? Murzyn nie jest negatywny, a jak ktoś tak uważa to on ma problem, a nie cała reszta.
  • Odpowiedz