Wpis z mikrobloga

  • 113
@anoysath można sobie tylko wyobrazić ;) w przybliżeniu #!$%@? moczem (kot się tu gdzieś zlał) i starymi ludźmi (stare graty na strychu), ale idzie się przyzwyczaić ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Matti28: pewnego pięknego dnia trzaśnie przyczep albo zasłabniesz i będzie po zawodach. Samemu, bez asekuracji lepiej wyciskać hantle. Efekt przyrostu ten sam, wypuszczenie z ręki kończy się dziurą w podłodze, a nie pogrzebem.
  • Odpowiedz
Najlepsze betonowe obciazenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) masz odwrotnie zakrecone nakretki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) balbym sie tej lawki, 93kg lacznie?
  • Odpowiedz
@artekF: czemu odwrotnie? Też tak zakrecalem i myślałem, że jest dobrze, większa powierzchnia styku z talerzem


@Tenczlowiektutaj: Ale guma zabezpiecza przed odkrecaniem, na bok dziala mala sila, a duza powierzchnia jest po to, zebys to solidnie dokrecil. To nie kable ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@artekF myślałem, że dobrze zakręcam tak jak mówi @Tenczlowiektuta xD nic mi się nie luzuje, ale jutro spróbuję twoim sposobem ;) będzie około 100kg, ale w zeszłym miesiącu dokupiłem 50kg więcej obciążenia, bo nie chce mi się przekładać go z hantli na sztangę
  • Odpowiedz
@artekF myślałem, że dobrze zakręcam tak jak mówi @Tenczlowiektuta xD nic mi się nie luzuje, ale jutro spróbuję twoim sposobem ;) będzie około 100kg, ale w zeszłym miesiącu dokupiłem 50kg więcej obciążenia, bo nie chce mi się przekładać go z hantli na sztangę


@Matti28: Nie bedzie luzowalo, bo na za male sily na to dzialaja i nie machasz tym. Ja liczylem ile na kiju masz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Matti28: mordownia z funkcją sauny, patrzcie #!$%@? nowobogackie oskarki, wy takie coś na swoich siłowniach macie? #!$%@? macie, a nie suchą saunę na siłce, ha.
  • Odpowiedz