Wpis z mikrobloga

I tak sobie rośnie ta ilość ogłoszeń sprzedaży w otodom notowana przez https://olxdata.azurewebsites.net/wszystkie/mieszkania, bijąc kolejne rekordy i końca nie widać.

@pastibox przestań dodawać te duplikaty, bo Bartosz Turek, @pastaowujkufoliarzu i inni "eksperci" nie mogą przez to pisać że popyt jest wysoki a podaż spada.

#nieruchomosci #gospodarka #kredythipoteczny #mieszkaniedeweloperskie #finanse #inwestycje
mookie - I tak sobie rośnie ta ilość ogłoszeń sprzedaży w otodom notowana przez https...

źródło: comment_1658419123rWenmA0SXrLZOAPMlmWmyz.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mookie: W sumie sobie tak myślę, że z byciem "wzrostowiczem" jest podobnie jak z wyborcą obecnej partii rządzącej. Widzisz jak sytuacja się pogarsza, widzisz, że wszystkie twoje argumenty upadają, ale nadal jesteś po jedynej słusznej stronie barykady, bo "dajo" (tudzież hurr durr to na pewno duplikaty, a podaż spadnie - kiedyś...chyba XD).
  • Odpowiedz
@Infernal123: coś w tym jest, choć myślę że dominuje cynizm i własny interes który się właśnie zaczął sypać - oni sami nie wierzą w to co mówią, ale taka jest linia obrony, bo od tego zależą ich zyski. Czytając tag można się domyśleć, kto siedzi w biznesie po same uszy.
  • Odpowiedz
@gridstream: ja obserwuje kilkanaście segmentów, w kilku różnych lokalizacjach i w ubiegłym roku wpadało mi po kilka góra kilkanaście unikalnych ofert, to teraz potrafi dobić do trzydziestki na segment. Niektóre segmenty świeciły kiedyś pustkami i nikt praktycznie nie sprzedawał takich lokali dosłowne 0, a teraz w każdym tygodniu wpada tam coś nowego.
  • Odpowiedz
@pastibox @Hard_Ancient_Life Ja chce kupić ale nie widzę wysypu ofert. To nie sprzedający mają problem ze sprzedażą ale pośrednicy rzucają się na każdą ofertę jak reksio na szynkę. A że ofert po prostu nie ma to więcej biur wystawia te same. A to nie świadczy o problemach sprzedających tylko pośredników.
  • Odpowiedz
@mookie: lokalnie przeglądam co tam ciekawego i tak piszą wyżej mireczki - te same mieszkania wystawione wielokrotnie, często przez różnych pośredników. Także można sobie te statystyki wsadzić w...
  • Odpowiedz
@mookie: lokalnie przeglądam co tam ciekawego i tak piszą wyżej mireczki - te same mieszkania wystawione wielokrotnie, często przez różnych pośredników. Także można sobie te statystyki wsadzić w...


@klepie-biede nawet jeżeli ta nadwyżka wynika z duplikatów, to i tak jest sygnał, że mieszkania się nie sprzedają i właściciele mieszkań muszą teraz mieć nie jednego, a kilku pośredników, bo chętnych brak. A jeżeli jest kilku pośredników na jedno mieszkanie, to
  • Odpowiedz