Wpis z mikrobloga

ALE SIE #!$%@? NIEMOŻEBNIE
włączyłem sobie ukryta prawdę, nwm po #!$%@? szczerze
No i nastepujaca scena: Baba mówi chlopu, ze jest w ciąży, ALE NIE WIE CZY Z NIM CZY Z JEJ BYŁYM XDD
No ale to jeszcze nic, najlepsza byla następna scena:
Ten typ przychodzi do niej i mówi SŁUCHAJ, PRZEMYŚLAŁEM TO SOBIE, WYCHOWAM Z TOBA TO DZIECKO NAWET JEŚLI NIE JESTEM BIOLOGICZNYM OJCEM

#!$%@? tresura poslusznych kukoldzików ma się dobrze ehhhhhhh
#przegryw #blackpill
  • 13
sprowadzanie do absurdu.

Chodzi o to że szkodliwe społecznie zachowania się normalizuje w mediach, aby społeczeństwo łatwiej je przełknęło. To wyżej to tylko kolejny przykład takiej propagandy.


@j3sion: W jaki sposob bycie gejem to "szkodliwe zachowanie"?
@kobiaszu: samo bycie gejem nie jest szkodliwe, zachowania gejowskie i ich normalizacja tak samo jak rozwiązłość która jest praktycznie nieodłączna tym zachowaniom są szkodliwe dla społeczeństwa.
@j3sion: O Panie, tacy Grecy czy Rzymianie to dopiero byli rozwiąźli. Jakie #!$%@?. Szkodliwe to jest przeginanie w jedną albo drugą stronę, a to, że dwóch facetów trzyma się za ręce albo publicznie okazuje sobie uczucia nie powinno nikogo szokować.
Szkodliwe społecznie jest też bycie zafiksowanym na punkcie gejów typem, a nikt cię palcami nie wytyka jakoś.
Jedwabnik43: tak samo wprowadzano gejow do spoleczenstwa pokazujac kroczek po kroczku niby niewinnie w serialach


@whitecell: dobrze że nie było ich przed powstaniem telewizji, np w antycznym Rzymie xD