Wpis z mikrobloga

@saakaszi: tu nie ma się co śmiać. Sam dostałem bana za wpis z heheszkami, bo zgłoszono moderacji, że to zdjęcie wcześniej zrobione w innych okolicznościach. Tak że tego. ¯\_(ツ)_/¯

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Frasad: przecież jeśli firma eventowa wynajmuje salę to jest pytanie o "nazwę spotkania". Znając przygłupowatość Konfy dali "Piwo z Memcenem". Wtedy każdy logiczny ktoś sprawdza kto to/co to jest. I póki nie dostali potwierdzenia, że "ok - spoko" to tej sali nie maja.
@mnik1: typie, pokazuję ci treść zgłoszenia, na portalu którego nazwy nie można wymieniać są wszystkie zrzuty ekranu a ty dalej brniesz w swoje urojenia. No ale czego ja się spodziewałem po tobie xD
@xDawidMx: Może jakby jego guru i koledzy z partii nie siali ruskiej propagandy w ostatnich miesiącach to nikt by mu tego spotkania nie odwołał. Konfa to smród ruskich onucy i co raz więcej osób będzie się odwracało, a pan inteligent Memcen będzie zachodził w głowę jakim cudem, ale jak to możliwe( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz KiedysMialemFejm - @xDawidMx: Może jakby jego guru i koledzy z partii nie siali ruski...
źródło: comment_1658396418WkqpqhEHFCwK5e70yiXWSL.jpg