Wpis z mikrobloga

Antykomplementy

Krótka piłka - jakiego zapachu dotyczyły i jaki był "zarzut". Zaczynam od moich dwóch najbardziej zapamiętanych sytuacji

1.La Yuqawam
https://www.fragrantica.pl/perfumy/Rasasi/La-Yuqawam-Homme-19668.html

Co tu tak wali podkładami? Serio, czujecie ten kreozyt?

Usłyszane od wujka. A wujek się znał, bo był kolejarzem xD Wyjaśnienie - olejem kreozytowym nasączali podkłady kolejowe drewniane żeby się nie rozpadały. Jest wysoce toksyczny i najprawdopodobniej rakotwórczy


2. Energy Man Benetton
https://www.fragrantica.pl/perfumy/Benetton/Energy-Man-3013.html

Ktoś ci się zrzygał w aucie ostatnio?

Może małe ambitne, ale za to usłyszane od mamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A Wy? Co ciekawego zapamiętaliście ( ͡ ͜ʖ ͡)

#perfumy
mentari - Antykomplementy

Krótka piłka - jakiego zapachu dotyczyły i jaki był "zar...

źródło: comment_1658344438x2xcDCVgb2yemL7EpIvO1j.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@mentari MM By The Fireplace. Moja różowa tak nie znosi, że zakładam tylko na wyjścia bez niej, w dodatku aplikując poza chatą. Gdy pierwszy raz zarzuciłem i spytałem ją o zdanie to miała odruch wymiotny XD
  • Odpowiedz
@mentari
Prada Amber PH: "czuje skondensowane mleko"
Rasasi La Yuqawam: "pachniesz ogniskiem"
MAB Ganymede: "pachniesz jak u mojego dentysty"
Prada L'Homme: "masz na sobie damską Euphorię?
Tom Ford BdJ: "pachniesz jak te kadzidełka do domu"
  • Odpowiedz
@mentari: Moja różowa nie lubi Bois’a bo „w całym domu pachnie pieprzem” i La Yuqawam bo „cały capi i brzydki jest”. Obydwa są w mojej topce.
  • Odpowiedz
@mentari: dalem raz do biura po 3/4 psika Red Tobacco za uszy, a powinienem 1/2 za jedno: dyrektor sobie bez zapowiedzi zazyczyla spotkanie ze mna w salce na omowienie jakiejs kwestii i w pewnym momencie bez slowa otworzyla okno, a to byla pozna jesien + salka klimatyzowana xD
  • Odpowiedz
@mentari: jak byłem spsikany Tomem Fordem Noir Anthracite to ze 2-3 razy usłyszałem "co to za Brutal" i nie chodziło o jego wyśmienite parametry tylko jakość (w nosach otoczenia) jako poziom znanej i lubianej polskiej marki Brutal :D
  • Odpowiedz
@mentari La yuqawam - różowa twierdzi że "strasznie to śmierdzi" i mam tego nie wrzucać na siebie.
Encre noire - ojciec skoczył na brata z tekstem "Znowu to zielsko #!$%@? w domu palisz bo #!$%@? na cały dom tymi PRĘCIKAMI" więc raczej nie przepada za wetywerią. ( )Kiedyś od koleżanki usłyszałem że "#!$%@? dziadem" - tak samo po Encre Noire
  • Odpowiedz