Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Konigstiger44:

Ciekawe czy ostało się aby 5 procent prorosyjskiej społeczności w Charkowie. Jak jeszcze w jakiś wiochach w obwodzie trochę proruskich jeszcze jest to nastawienie w mieście jest już chyba na zasadzie dobry rusek to martwy rusek.


Rodowici Rosjanie (celowo z wielkiej litery) beda tam grzac z kalachow z wlasnych okien do tych kremlowskich pacholkow, tak przynajmniej donosi moje zrodelko z Charkowa wlasnie. W lutym nawet ci do tej pory neutralni
Charków to zdecydowanie rosyjskojęzyczne miasto, ale ukraińska świadomość narodowa była tam silna jeszcze przed 2014 r. Teraz podejrzewam, że jest równie antyrosyjskie co Lwów i Kijów, jeśli nie bardziej.


@galicjanin: Mam kumpla z Charkowa i tak jest, ale ruskie gówno nadal uważa, że Charków jest pro rosyjski bo gadają po rosyjsku xD
@Makak87: To jest niedopowiedzenie. Kilkadziesiąt sztuk nowoczesnego sprzętu artyleryjskiego produkcji USA i Rosja kwiczy. A co dopiero gdyby USA było w stanie konwencjonalnej wojny z Rosją xD przecież to by bylo jak ufoludy spuszczały ludziom #!$%@? w „Independence Day” z Willem Smith. Do teraz jestem w szoku jak słaba jest konwencjonalnie Rosja. A i w sprawność ich wojsk jądrowych zacząłem wątpić.
@Aryo: nie wyobrażam sobie bólu jaki czuje ojciec w chwili robienia tego zdjęcia ( ͡° ʖ̯ ͡°) serio mirki, jak nie miałem dzieci, to jakoś łatwiej można było nad takimi fotami przejść do porządku dziennego. Odkąd jestem ojcem, wiem że nawet nie tyle że powrót do normalności, ale w ogóle dalsze życie, byłoby dla mnie po prostu niemożliwe (,) Ruskich powinno się zaorać