Wpis z mikrobloga

@fishery jakbyś zrobił sondaż, czy Polacy chcą 5 stów za darmo od rządu to też byś miał poparcie na wysokim poziomie.
Problem jest taki że społeczeństwo jest raczej głupie, zwłaszcza jeśli chodzi o strategiczne inwestycje gospodarcze xD
  • Odpowiedz
CPK domaga się pisowska szczujnia i prości ludzie którzy są podatni na te brednie.


@enron: rozumiem ta obiecana merytoryczna analiza, że CPK się nie opłaca już powstała? W końcu nie jesteś "prostym człowiekiem", który tak o sobie #!$%@? tylko na podstawie swojego widzimisię?
  • Odpowiedz
@enron: w tym gen andrzejczak, bartosiak, CEO panattoni, inpostu a to dopiero pare osob ktore JA uslyszlam ze publiczne wyrazily aprobate. Ale dla wykopka to pisiory i prosci ludzie xD was powinno sie jebsc @enron bos poglowek co pewnie z powiatowego nie wyjechał
  • Odpowiedz
@enron: #!$%@?ąc od tego ze większość ma gdzieś cpk (i to wynika z ankiet) to akurat taki projekt jak cpk nie powinien być robiony przez zdanie ludu bo lud nie analizuje wykresów transportu zagranicznego albo nie tworzy planów obronnych.
  • Odpowiedz
@enron: PO też planowało budowę takie dużego lotniska bo jest potrzebne. W Polsce mamy mamy jakies 60 lotnisk a w Niemczech 150, i sie zastanawiamy czy jedno lotnisko wybudować które jest bardzo potrzebne.
Wynoszony - @enron: PO też planowało budowę takie dużego lotniska bo jest potrzebne. ...

źródło: IMG_0451

Pobierz
  • Odpowiedz
CPK domaga się pisowska szczujnia i prości ludzie którzy są podatni na te brednie.


@enron: Wystarczy wstrzymać bombelkowe+ na pół roku i masz pokryty koszt CPK razem z wałkami, a jeszcze na premie dla Izery wystarczy i może dorzucą na budowę elektrowni atomowej, to jak się uda Polska wyprzedzi Burkina Faso i pierwsza będzie miała taką elektrownię
  • Odpowiedz