Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 4
@jaczyliktoo ja bym chyba w tym momencie nie miał nic do stracenia. Poszedłbym na front z nadzieją, że szybko spotkam się z córą, przy okazji odsyłając paru kacapow do piekła.
  • Odpowiedz
@papiesz_Jan_VI:

: Może cię zdziwię bo nie dostrzegasz tak łatwo oczywistości ale tak się wojowało od początków cywilizacji i jeszcze długo się tak będzie wojować.


XD

Zielonka mi tu bedzie teraz tlumaczyc jak rzeczywistosc wyglada i dlaczego taki wlasnie terroryzm panstwowy oraz zbrodnie wojenne to jest cos akceptowalnego i ze wszyscy tak robia

XD

stare, znam. Ile towarzyszu za wpis aktualnie daja?
  • Odpowiedz
@Aryo: za każdym razem jak widzę podobne zdjęcie to mam ochotę iść przytulic mojego synka :( przed jego narodzinami nie byłem taki miękki :o
  • Odpowiedz
@papiesz_Jan_VI:

Bo tak wyglądało to i wygląda i taka jest prawda. Już w czasach pierwszych miast oblegano je i terroryzowano ludność cywilną i wyglądało tak to we wszystkich wojnach. I będzie jeszcze wyglądać to długo o ile nie zawsze.


Dzisiaj to sa zbrodnie wojenne.

Odsylam do konwencji genewskich. Zwlaszcza tych art odnosnie uzywania broni kasetowej.

Różnica pomiędzy nami jest taka, że mnie ten fakt nie dziwi tak jak nie dziwi mnie
  • Odpowiedz
@Dodwizo:

: Makak lubi tworzyć sobie swojego kokurenta w dyskusji i z nim dyskutować ( ͡º ͜ʖ͡º)


Napisal typek ktorym tu regularnie wycieram podloge co skutkuje usuwaniem konta

XDDDDDDDDDDD

Dowiem sie wiecj o iskanderze co ma 11 ton glowicy?

Napisz jeszcze moze jak to pt91 jest czolgiem porownywalnym z m1a1. Tam jakos taki madry nie byles, tylko sie okryles platyna na 3 dni.

XD
  • Odpowiedz
@Dodwizo:
No i piekne samozaoranie do kompletu. Gdybys JAKAKOLWIEK WIEDZE W TEMACIE MIAL, a nie masz, wiedzialbys ze MOAB jest bomba hiperbaryczna ktora sie do niszczenia czegokolwiek nie nadaje. A juz na pewno niczego co jest zrobione z zelbetonu.

XD

Jak dlugo masz zamiar sie jeszcze kompromitowac?

#usunkonto
  • Odpowiedz