Wpis z mikrobloga

A byłam sobie na koncercie #harrystyles w #krakow ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podsumowując:
-czekałam ponad dwa lata, bo pierwotnie koncert miał się odbyć w lutym 2020
-bilet kosztował 870zł, ale to i tak mało, bo te same bilety były potem sprzedawane za 2k XD
-koncert zaczynał się o 21:00, a pod areną byłam już jakoś o 14:40 i najbardziej w chodzeniu na koncerty nie lubię własnie tego stania i oczekiwania
-myślałam, że nogi i plecy mi odpadną po tylu godzinach stania
-koncert byl idealny, magiczny, chociaż dosyć krótki (niecałe dwie godziny)

#koncert #muzyka #mojezdjecie #czujedobrzeczlowiek
Pobierz cytmirka - A byłam sobie na koncercie #harrystyles w #krakow ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podsumowu...
źródło: comment_1658314999lMk8O7DfMghtUQ4vqs2ieY.jpg
  • 240
@cytmirka: przejeżdżałam akurat tamtedy na rowerze i faktycznie byly tam mega tłumy juz popołudniu. Ale moją uwagę zwróciło to, jak większość tych osób była super ubrana, tak mega kolorowo :) także na pewno było super, zazdro
870zł, czy was #!$%@? dzieci nie #!$%@?ło?! Mega show gigantów rocka z pirotechniką i #!$%@? supportem wychodzi minimum 2x taniej xDDD


@budus2: co ty #!$%@? za minimalną że się tak spiąłeś? ( _)
@cytmirka: przyjechałem z narzeczoną do Krakowa na ten koncert i przy okazji zrobiliśmy sobie krótki urlop. Też miała bilet na płytę i tak jak Ty bawiła się genialnie. Pozdrawiam! ()
@Bdzigost: Harry Potter, jak możesz nie znać ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Majku_: Dobra, ujmę to inaczej XD Gwiazdy na których koncertach byłam nie śpiewały z playbacku. Może faktycznie śpiewają, najwidoczniej mam szczęście albo jeżdżę na koncerty artystów którzy jednak wolą na żywo xD
Gwiazdy na których koncertach byłam nie śpiewały z playbacku. Może faktycznie śpiewają, najwidoczniej mam szczęście albo jeżdżę na koncerty artystów którzy jednak wolą na żywo


@cytmirka: o, nie to, że się czepiam, ale to brzmi już lepiej ( ͡ ͜ʖ ͡)
pzdr