Wpis z mikrobloga

A byłam sobie na koncercie #harrystyles w #krakow ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podsumowując:
-czekałam ponad dwa lata, bo pierwotnie koncert miał się odbyć w lutym 2020
-bilet kosztował 870zł, ale to i tak mało, bo te same bilety były potem sprzedawane za 2k XD
-koncert zaczynał się o 21:00, a pod areną byłam już jakoś o 14:40 i najbardziej w chodzeniu na koncerty nie lubię własnie tego stania i oczekiwania
-myślałam, że nogi i plecy mi odpadną po tylu godzinach stania
-koncert byl idealny, magiczny, chociaż dosyć krótki (niecałe dwie godziny)

#koncert #muzyka #mojezdjecie #czujedobrzeczlowiek
cytmirka - A byłam sobie na koncercie #harrystyles w #krakow ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podsumowu...

źródło: comment_1658314999lMk8O7DfMghtUQ4vqs2ieY.jpg

Pobierz
  • 240
@Patatina: Wpuszczali o 17:30 za bramki, a o 18:30 na arenę :D Byłam ogólnie jakoś 150 w kolejce i wydawało mi się że to ogrom ludzi przede mną, ale za mną chyba jeszcze z 300 osób stało xD
@choochoomotherfucker: no ja nie przepadam za muzyką Popularną, słucham takich zapomnianych zespołów Jak Fatum czy Roxa, Super Girl Romantic Boys,Surowa Kara za Grzechy albo czasem sobie puszczę Jurksztowicz, lub kopię w zapomnianych kawałkach italo disco, czy zmierzam daleko w lata 80 Francuskie czy Belgijskie jak zespół Telex czy lęcę na wschód, słuchając kawałków z nieistniejącego już kraju Jugosławii lub, Synth Pop z ZSSR, typu Grupa Forum.
Można wpisać w google albo youtube "Harry Styles", ale nieee, trzeba pokazać, jakim to się jest oryginalnym człowiekiem, nieidącym z prądem i gardzącym współczesną muzyką popularną xD


@choochoomotherfucker: prrrrrt
to nie mogą już oni napisać swojej opinii, bo przyjdzie jakiś koleś z ciuchcią w awatarze i się zesra?
To dziewczyna


@cytmirka: a nie wiem kim jest, z góry zakładam że koleś, w końcu siedzimy na wykopie

i akurat to nie ona jest osobą, co się zesrała ( ͡° ͜ʖ ͡°)

no nie wiem, to ona się #!$%@?ła o dwa zwykłe komentarze mówiące że ktoś nie zna tego wykonawcy, nie ma w tym nic złego i w wielu przypadkach lepiej zapytać niż googlować bo można od