Wpis z mikrobloga

@Seishin: amerykański system medyczny jest problematyczny, ale jednocześnie dzięki sposobowi finansowania jest też bardzo zaawansowany i sprawny. Nie bez powodu to do stanów najczęściej jeździ się na różnego typu przełomowe terapie albo do wybitnych specjalistów. A w Polsce jak stanie Ci się coś nietypowego, albo dziecko zachoruje na jakieś powarzne schorzenie to nagle też się okazuje, że NFZ mówi Ci wal się i masz pełno zbiórek na się pomaga.
Jakim trzeba być amebą żeby jakkolwiek próbować bronić amerykański system medyczny


@Seishin: Bombardowanie amerykańskiego systemu medycznego łatwo przychodzi polakom który to system działa jeszcze gorzej.
Szczerze, wolałbym jednak głowić się nad spłatą 200k niż iść do piachu.

Niemniej korzystałem z Polskiego który jest nierówny, bo w jednym miejscu masz super opiekę, w innym zaś zdychasz jak pies pod płotem. Korzystałem z Amerykańskiego i obsługa była prima-sort tylko no... musisz mieć ubezpieczenie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Jakim trzeba być amebą żeby jakkolwiek próbować bronić amerykański system medyczny


@Seishin: Bombardowanie amerykańskiego systemu medycznego łatwo przychodzi polakom który to system działa jeszcze gorzej.

Szczerze, wolałbym jednak głowić się nad spłatą 200k niż iść do piachu.


Niemniej korzystałem z Polskiego który jest nierówny, bo w jednym miejscu masz super opiekę, w innym zaś zdychasz jak pies pod płotem. Korzystałem z Amerykańskiego i obsługa była prima-sort tylko no... musisz mieć ubezpieczenie