Wpis z mikrobloga

Jakie jest wasze zdanie o balkonie, bądź niewielkim tarasie w przypadku mieszkania. Jest to dla was "must have" czy raczej nie koniecznie?
#nieruchomosci #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #wynajem #ankieta

Czy balkon/taras jest dla Ciebie istotny przy wyborze mieszkania?

  • Jest on niezbędny 64.4% (143)
  • Nie jest niezbędny, ale fajnie jakby był 25.2% (56)
  • Jest mi on obojętny 8.1% (18)
  • Wolę mieszkanie bez niego 2.3% (5)

Oddanych głosów: 222

  • 13
@Ogau: Duży taras to bardzo fajna rzecz. Chociaż ja jestem zdania, że lepszy taki na ostatnim piętrze i niewidoczny dla oka sąsiadów, ale co kto woli. Problem w tym, że takie mieszkanie kosztuje zwyle niewiele mniej niż dom z ogródkiem na podmiejskiej dzielnicy i raczej niewiele osób z wypoku będzie kiedykolwiek takie posiadać. Ja bardziej pytam pod wynajem co ludzie wolą ;)
@Dusk_Forest77: to zależy, większość mieszkań ma słabe balkony - hałas z ulicy czy placu zabaw, brak prywatności, strach wychodzić bo za wysoko, strach zostawić otwarte okna bo za nisko

ale jak ktoś mieszka w małej i niskiej klitce to balkon robi latem za dodatkowe pomieszczenie i chwilowy oddech od ograniczonej kubatury swojego kurniczka
@dziadolek1: To rynek dyktuje ceny, nie ja xD Jeśli ustalisz cenę ponad wartość rynkową danego dobra bądź usługi, nikt od ciebie jej nie kupi. To klient decyduje. Każdy przedsiębiorca czy inwestor dąży do maksymalizacji zysków, tak działa kapitalizm.