Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chyba jestem zwykłą świnią. W sensie nie umiem już panować nad swoim popędem. W młodości byłem w kilku związkach i było jeszcze OK. Ale skończył się okres studiów, potem praca - brak możliwości poznania kogoś (na tinderze zerowy odzew). Kilka lat przeżyłem w samotności i frustracji. Po tych kilku latach trafiłem na strony z #divy #divyzwykopem Nie potrafiłem powstrzymać myśli, że przecież wystarczy wyłożyć 300 zł i można łatwo uprawiać seks. W końcu pękłem i skorzystałem z usługi. Było OK. Skorzystałem jeszcze kilka razy.

W czym problem? Chyba mam kruchą psychikę. Wiem, że będę już kawalerem do końca życia (starzeję się). Ale to chodzenie na divy zabiło wszystko w co wierzyłem. Wierzyłem, że poznam jakąś kobietę, zakocham się i będziemy szczęśliwi. A teraz czuję się już totalnie niegodny związku. Która kobieta by chciała diviarza? Tacy są zawsze najbardziej pogardzani. Czuję się źle z tym co robiłem i się tego wstydzę. Byłem nawet z tym u psychologa, ale stwierdził, że to zupełnie normalne i nic złego nie zrobiłem. Jednak te wizyty mi w niczym nie pomogły.

Wiem #gownowpis bez ładu i składu. W dodatku głupi. Ale to jest to co czuję i chciałem gdzieś to z siebie anonimowo wyrzucić.

#seks #psychologia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62d5cda27661f58a7762dc75
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 28
@AnonimoweMirkoWyznania: samo to, że czujesz wyrzuty sumienia już Cię jakoś oczyszcza z tego, że byles na dziwkach. Przynajmniej ja, gdybym usłyszała od kandydata na chłopaka, że mega tego żałuję i jest mu wstyd .. ja bym go zrozumiała :) i pocieszyła. Choć normalnie gardzę takim czymś, to jednak liczy się sumienie.
że jesteś na tyle beznadziejny że musisz iść płacić za seks


@costusmierdzi: a jak masz za darmo seks, to jesteś kimś lepszym? xD wam się wydaje, że wasze cipy i dupy to jest karta przetargowa?

z zasyfioną wywłoką


@costusmierdzi: nigdy nie spotkałem się z zasyfioną wywłoką, a byłem już u kilkudziesięciu div. Wszystkie były czyste, pachnące, w schludnej bieliźnie, z ładnym makijażem i perfumami
AntyPrzegryw: @Koscieey: zgłoszone do moderacji
@Pralko-suszarka: nie kręć. Wychwalałeś jak najgorszy spermiarz urodę Angela VIP i jęczałeś, że nie stać cię na nią. Czymże innym niż spermiarstwem jest rozpływanie się nad urodą obcej baby z netu? XD
@costusmierdzi: +1 mądrze piszesz mirabelko
@cielak44: powiedział koleś ukrywający się za loginem cielak44. Taki jesteś mądry to podpisz się z imienia i nazwiska, wrzuć swoje foto w awatar ( ͡